Partylist

Lokalita
Kalendář
1
2
3
8
9
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31
Prosinec 19
Od - do:

PÁTEK 19. 7. 2019

LÉTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
České Budějovice
Výstaviště České Budějovice
Vystoupí: MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL, MAREK ZTRACENÝ a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, rock, jazz
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: The Cure, Florence + The Machine, Rag'n'Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Lewis Capaldi, Kronos Quartet, Hiromi, Sons of Kemet XL, Cory Henry & The Funk Apostles, Calypso Rose, Mathias Eick, Paolo Fresu Devil Quartet, Gang of Youths, TOKiMONSTA, Enrico Sangiuliano, Nicola Cruz, Emily Dust nebo David August a řada dalších
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (KUN. HORA)

Styl: metal, pop, punk, rock
Kunětická hora
hrad Kunětická hora
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

DUPLEX ROUGE WEEKEND

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: FREEZEE, TOKÁTKO, NAMAAS, SIGGI, SIBERIER, JAVO, ANGRY BEATS, JAKE HALEY
další informace v detailu párty

SOBOTA 20. 7. 2019

DOMINATOR (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Eersel
E3 Strand
Vystoupí: Angerfist, AniMe, Broken Minds, D-Fence, Deadly Guns, Dr. Peacock, Korsakoff, Mad Dog, Miss K8, Never Surrender, Nosferatu, Paul Elstak, Sefa, Tha Playah, Access One, Blaster, Bodyshock, DaY-már, Furyan, Juliëx, Lady Dammage, Re-Style, Restrained, Sjammienators, Spitnoise , Andy The Core, Angernoizer, Bulletproof, Cryogenic, DRS Belgium, Destructive Tendencies, F. NøIzE, Negative A, Partyraiser, The DJ Producer, The Outside Agency, The Satan, Thrasher, Act of Rage, Crypsis, D-Sturb, Delete, E-Force, Killshot, Public Enemies, Radical Redemption, Rebelion, Rejecta, Rooler, The Machine, Warface , Bass-D, Catscan, Darkraver, Gizmo, Mercenary, Neophyte, Noize Suppressor, Ophidian, Predator, Promo, The Menace, The Viper, Tommyknocker, Unexist , Akira, Deathmachine, Drokz, Fiend, Iconian, Proactive HC, Raxyor, To-Wa, Tripped, end.user Live: HKV, Khaoz engine, Noisekick, The Destroyer, Crypton, Death by Design, Frantic Freak, Maissouille France, Mr. Ivex, The Mastery France, The Sickest Squad, The Speed Freak a další
další informace v detailu párty

LÉTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
České Budějovice
Výstaviště České Budějovice
Vystoupí: MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL, MAREK ZTRACENÝ a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, rock, jazz
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: The Cure, Florence + The Machine, Rag'n'Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Lewis Capaldi, Kronos Quartet, Hiromi, Sons of Kemet XL, Cory Henry & The Funk Apostles, Calypso Rose, Mathias Eick, Paolo Fresu Devil Quartet, Gang of Youths, TOKiMONSTA, Enrico Sangiuliano, Nicola Cruz, Emily Dust nebo David August a řada dalších
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (KUN. HORA)

Styl: metal, pop, punk, rock
Kunětická hora
hrad Kunětická hora
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

ÚSTECKÝ BEERFEST

Styl: acoustic, alternativa, blues, crossover, folk, hardcore, hip-hop, metal, pop, punk, rap, reggae, rock, rock'n'roll
Ústí nad Labem
městské sady
Vystoupí: Schizzle orchestra, Ferit, Sklap, Točílas, Petr Kalandra memory band, Na3si, Doubravanka, Krušnohorská dudácká muzika
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

DUPLEX ROUGE WEEKEND

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: FREEZEE, TOKÁTKO, NAMAAS, SIGGI, SIBERIER, JAVO, ANGRY BEATS, JAKE HALEY
další informace v detailu párty

NEDĚLE 21. 7. 2019

Žádné akce v tento den.
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #633 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #634 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika