Partylist

Lokalita
Kalendář
9
11
17
23
24
25
29
30
Červenec 18
Od - do:

SOBOTA 21. 7. 2018

DOMINATOR (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Eersel
E3 Strand
Vystoupí: Angerfist, Miss K8, N-Vitral LIVE, Partyraiser, Korsakoff, Neophyte ’25 years of Neophyte Hardcore’, Paul Elstak, Tha Playah, Evil Activities, Nosferatu, Furyan, Never Surrender, Bulletproof, Broken Minds, Radical Redemption, Warface ‘Heavy Artillery’, E-Force, B-Front, Adaro, D-Sturb, Delete, Crypsis, Sub Sonik, Act of Rage, Chain Reaction, RVAGE, Enemy Contact, Noize Suppressor, Dyprax, Re-Style, Thorax, Spitnoise, Tears of Fury, Crossfiyah, Ignite, Amada, Juliëx, Meltdown, Restrained, Darkraver, Menace II Society, The Viper, Bass-D, Panic, Catscan, Dione, Predator, Frantic Freak, Crucifier, Gizmo, Stanton, Sefa, Fant4stik, The Sickest Squad, Death by Design, Maissouille, Radium, Mutante, Remzcore, Billx, Hyrule War, Mr. Ivex, Sprinky, F.Noize, Deadly Guns, Andy the Core, Day-Mar, The Outside Agency, Tieum, Ophidian, Negative A, Dither, DRS, Thrashmachine, Drokz, Akira, The Destroyer, Noisekick Live, Khaoz Engine, Angernoizer, Detest, Tripped, Striker Live, The Satan, Al Twisted, Dolphin, Bryan Fury, Joe ET, Rudi Ratte a další
další informace v detailu párty

LĚTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
České Budějovice
Výstviště
Vystoupí: Mňága a Žďorp, Kabát, Mig 21, Chinaski, Iné Kafe, Marek Ztracený, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, punk, reggae
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: Future Islands, GusGus, N.E.R.D, Ziggy Marley, Kygo, Kölsch, HVOB, Charlotte de Witte, Kaleo, Calexico, Paul Kalkbrenner, London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex, Beth Ditto, Jon Hopkins Live, Oumou Sangaré, Jóhann Jóhannsson, Slaves, Grace Jones
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (KUN. HORA)

Styl: pop, punk, rock
Pardubice
hrad Kunětická hora
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

CIHLAFEST

Styl: folk, pop
Slapy nad Vltavou
Slapy 74
Vystoupí: Tam Tam Batucada, Kapela Nasycen, Dobrovyly, BLONDÝNA
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika