IM Cyber a Koogi na dalším Broken Beats

IM Cyber a Koogi na dalším Broken Beats

20. 01. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Také v roce 2010 se můžete v jilemnickém klubu Továrna těšit na pravidelný přísun zlámaných beatů v podání těch nejlepších zástupců české d´n´b scény na akcích Broken Beats. První díl letošní série vás čeká v pátek 29. ledna, kdy do klubu Továrna Jilemnice zavítá IM Cyber a po delší době i dj Koogi.
IM Cyber se téměř po roce opět vrací před továrnické publikum, aby mu opět předvedla, proč právem patří mezi vyhledávané české DJs stylu drum and bass. Je vyhlášená spíše temnějším zvukem, který také pravidelně prezentuje na nejznámější české drum and bassové klubové noci Take Control. Tato oblíbená Djka za svou hudební kariéru vystupovala s řadou zahraničních hvězd světového drum and bassu spolu např. s Ed Rushem, Andym C, TeeBeem, High Contrastem a dalších.

I česká d´n´b scéna má své legendy a mezi ty rozhodně patří DJ Koogi, který v minulosti spolupracoval např. se skupinou Ohm Square, založil radiový pořad o této hudbě Shadowbox a později spolu s agenturou Eastbase i stejnojmenný informační server. Připravil i několik hudebních kompilací, např. pro časopis Xmag a další. Koogi dodnes rozhodně patří na každou větší drum and bass akci a nyní ho po delší době uslyšíte i na aktuálním dílu Broken Beats.

Do správné nálady vás svými sety dostane na začátku i na závěr akce dvojice libereckých djs – Tactical a Josh. Josh, kterému bude patřit začátek akce přivede publikum do varu veselým setem plným výrazných melodií a d’n’b remaků známých skladeb různých stylů. Naopak od Tacticala můžeme očekávat promyšlený set s vývojem. Zatímco počátek jeho vystoupení patří často klidnějšímu liquid funku, v závěru dostane na parket snad každého.

Dodal: Aleš Povr, 4info.cz
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika