Únorový Impress v čele s Heaton

Únorový Impress v čele s Heaton

01. 02. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Pokud jste příznivci tranceu a progressivu ve všech jeho podobách, neměli by jste chybět první únorový pátek 5.2. na druhém vydání populární klubovky Impress v Novém roce, na které vystoupí úspěšná djane Heaton, uznávaný umělec ReOrder, legenda české tranceové scény Petr Holman, rezidenti Pete Walk a Revis.
Již zmiňovaným hlavním hostem celého eventu bude půvabná djane Heaton, která se pravidelně objevuje na lineupech vedle věhlasných světových jmen jako je například Eric Sneo, Clodagh, Ben Sims, Fragma a spousta dalších. Nutno podotknout, že této mladé a talentované djane není cizí i vlastní produkce, která se objevila v minulosti na slovenském labelu Carmarage records a jejíž počin sklidil pozitivní reakce v celém světě.

Druhým headlinerem bude skvělý producent ReOrder, jehož tracky jsou supportovány renomovanými umělci, mezi které bezesporu patří Paul van Dyk, Armin van Buuren či Ferry Corsten a můžeme tedy tvrdit, že se jedná o umělce, který je zástupcem budoucí djské a producentské generace.

Na skvělé a energické sety se můžete těšit i od rezidentů tohoto eventu, kterými jsou matador pražské elektronické scény Pete Walk a jeho kolega z producentského projektu Proud-M Revis, kteří jsou mimo jiné moderátory úspěšného pořadu na stále více populárním Dance Radiu.

Nesmíme opomenout ani dalšího skvělého dje, který nemalým dílem přispěl k vývoji domácí tranceové scény - Petra Holmana a neméně talentované dj's One Waye, Michaela Caldu a Myshe, kteří se zaručeně postarají o skvělou atmosféru a dodají tomuto eventu ten správný glanc.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

IMPRESS

Pátek 5. 2. 2010
Vstup: "zdarma"
Vystupují:
Heaton, ReOrder, Revis, Pete Walk, One Way, Michael Calda
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika