New Yorský MC Fatman Scoop v SaSaZu

New Yorský MC Fatman Scoop v SaSaZu

04. 02. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Dobrá zpráva pro fanoušky Hip Hopu a RnB přichází z klubu Sasazu a od produkční společnosti Black Tree Ent. Na párty Indecient Speciál vystoupí kromě těch nejlepších v ČR také New Yorský MC a producent Fatman Scoop známý svým divokým vystoupením a nezapomenutelným hlasem.
Fatman Scoop patří mezi nejlepší MC v New Yorku a kromě vlastní radiové show má také televizní program pod názvem Men and Wife – Love is Beautiful. Jeho popularita sahá 8 let dozadu a přetrvává dodnes. Proslavil se hitem „Be Faithful“, který vyskočil na špici hitparád i v UK a Irsku a dodnes je klubovou hitovkou. K jeho tvorbě patří hity s Mariah Carey „It Like That“ a Missy Elliott „Lose Control“.

fatman

Tímto zdaleka seznam jeho songů nekončí. Je považován za největšího hit makera, což podtrhuje i jeho spolupráce s veleúspěšnými umělci jako Timbaland, BabyFace, Busta Rhymes, Dance Hall Konga, Sean Paul a Elephant Man, Ying Yang Twins, a tak by se dalo pokračovat. Ve výčtu jeho úspěchů nemůžeme vynechat, že nahrál hudbu pro takové filmové trháky jako jsou „Save the Last Dance“ a You Got Served. Jeho nespoutaná osobnost je také často žádaná v reklamách známých značek.

O super divokou a žhavou atmosféru se 27.2. postarají kromě Scoopa také residenti Indecent Exklusive – DJ Black Jesus a Kaz D. Tito exotičtí showmani to roztočí za gramcema tak, jak to dovedou jen oni a toto trio na tobě nenechá jedinou nit suchou.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

INDECENT SPECIAL S FATMAN SCOOP V SASAZU

Sobota 27. 2. 2010
Vstup: 490 Kč, předprodej 290 Kč
Vystupují:
fatman scoop (new york), dj black jesus, dj kaz d
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika