Jamajské beaty v Chapeau Rouge

Jamajské beaty v Chapeau Rouge

11. 05. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Na předposlední májový víkend si pro vás JAH Atom Sound připravil exklusivní party Jamaican Beatz Special, kde vystoupí Mystic Mc - špičkový dánský (původem z Gambie) zpěvák, mc, producent, skladatel - jeden z nejlepších evropských reggae zpěváků posledních let.
To potvrzuje i fakt, že se před dvěma lety dostal do finále European Reggae Contest a vystoupil na jednom z největších festivalů Rototom Sunsplash. Se svým Universal Soundem vystupoval v mnoha významných evropských městech. Objevil se na podiu s takovými jmény jako Eek A Mouse, Gentleman, Turbulence, Jah Mason, Junior Kelly, Demarco, Deadly Hunta, Ward 21, Cecile, Stone Love Sound. Mystic Mc kombinující reggae, dancehall a hip hop, jak je tomu v dnešní době zvykem, představí při své pražské premiéře své nové album TiL MYSTIC, které právě dokončuje.
Můžete si stáhnout pár čerstvých ochutnávek z připravovaného alba a podívat se na zajímavá videa:

http://www.myspace.com/skyrecordsdk

Jako support za mikrofonem se představí ostřílený Dr.Kary (mc ska kapely Fast Food Orchestra a člen legendárního Pro Sound Systemu) a talentovaný MessenJah - http://bandzone.cz/messenjah. Zahraje vám Selecta Boldrik, který vydal v dubnu na české poměry nevídaný Dubplate Mixtape (Alborosie,Mighty Diamonds, Max Romeo, Mykal Rose, Ce´cile a mnoho dalších). Najdete ho volně ke stažení na oficiální Myspace stránce http://www.myspace.com/selectorboldrik. A jako už tradičně zahraje pořádající JAH Atom Sound. Tešte se na spoustu novinek, na zavedené roots reggae, i party dancehall & soca tunes. A aby toho nebylo málo, hudební party okoření ladné tanečnice a dancehall divas X – Posse.

Brány spodního Underground patra v klubu Chapeau Rouge se otevírají ve 20.30. Bonus pro všechny, kteří si chtějí užít celý večer: do 21.30 vstup pouze 70, po 21.30 - 100,-

LINE UP:
MYSTIC Mc backed by dj Dredysmile
Dr. Kary
MessenJah
Selecta Boldrik
JAH Atom Sound
X - Posse Dancers

Dodal: Jakub Vejnar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

JAH ATOM SPECIAL

Sobota 22. 5. 2010
Vstup: do 21:30 70,-, poté 100,-
Vystupují:
Mystic MC, Dr. Kary, Messenjah, Selecta Boldrik, Jah Atom Sound, X–Posse Dancers
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika