Du'Art doplňuje line-up Technomasters

Du'Art doplňuje line-up Technomasters

01. 12. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Čtvrté pokračování Techno Masters, které nese podtitul dj Rush - The King Is Back!, zveřejňuje druhého zahraničního dje, kterým bude vycházející techno star Portugalec Du'Art.

Du'Art je členem Kne'Deep family od podzimu 2008, kdy si ho DJ Rush vyhlédl v létě 2008 na jedné ze svých zastávek v Portugalsku. Pravé jméno teprve 26ti letého lisabonského rodáka zní Duarte Silva. Silva je také jedním z dvou hlavních promotérů techno párties v Lisabonu.

Za tři roky, co se věnuje Du'Art technu, stihl vystoupit na takových věhlasných festivalech jako jsou Dance Valley, Monegros, Awakenings a Mystery Wonderland. Jeho groovy techno slyšeli návštěvníci klubů po celé Evropě a na svém kontě má již přes 20 vydaných EP, které supportují věhlasní techno djs z celého světa. Du'Art už v ČR jednou vystoupil na Rushových narozeninách v lednu roku 2009 a sklidil velký úspěch.

V tuto chvíli Du'Art komponuje techno track určený jen pro Techno Masters, který ponese stejný název a stane se hymnou jarního techno mejdanu, který propukne v pátek 15.dubna 2011 v pardubickém Ideonu.

duart

www.myspace.com/djduarteDodal: Martin Nauš alias Agent, Motor A.G.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TECHNOMASTERS - THE KING IS BACK!

Pátek 15. 4. 2011
Vstup: 250,-
Vystupují:
Rush, Agent, Du'Art, Spiriakos&Steen
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika