Tommy Rogers B-Day party dnes na Studio 54 Night

Tommy Rogers B-Day party dnes na Studio 54 Night

02. 12. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Známý pražský afterklub Studio 54 zve všechny clubbery na prosincové vydání klubovky Studio 54 Night do pražské Meccy, kde 3.12. propukne strhující oslava narozenin předního domácího dje a rezidenta Studia 54 Tommyho Rogerse!

Prostřednictvím speciálních narozeninových setů mu přijdou pogratulovat jeho kolegové Enrico, Ronny a P-Jay. Rezidentní noc vyhlášeného domácího afterklubu Studio 54, který si drží post domácí jedničky mezi afterkluby a spolupracuje na věhlasných parties typu Mácháč festival, Sensation White nebo Transmission, je stále více populární mezi českými clubbery, kteří mají tu možnost ochutnat charakteristický Studio sound a protančit na něj vždy první pátek v měsíci své střevíce. Nejinak tomu bude i 3.12., kdy na tomto eventu oslaví své narozeniny přední domácí dj - Tommy Rogers.

Tommy Rogers dosáhl tento rok na pomyslný Olymp v podobě vystoupení na slavné Ibize v jednom z nejlepších klubů světa - Amnesii. Mimo Ibizy se Tommy Rogers představil také ve Velké Británii v kolébce elektronické hudby - Londýně a pravidelně vystupuje na prestižních domácích eventech a festivalech. Mimo něj se na prosincové Studio 54 Night představí jeho kolega Enrico, který také letos v srpnu vystoupil na party Espuma v Amnesii a v minulosti supportoval takové umělce, jako je například Armin van Buuren nebo Paul Oakenfold. Nesmíme zapomenout na gratulanta Ronnyho, jehož sety jsou vždy doslova nabité tou správnou energií a drivem nebo na P-Jaye, který je nováčkem ve Studio teamu a jehož popularita stoupá stále nahoru. Jedinečnou oslavu narozenin Tommyho Rogerse si rozhodně zapište do svých party kalendářů. Jako dárek každý obdrží nově namixovaný set od Tommy Rogerse.Dodal: Štěpán Hora, Mecca
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FRIDAY – S54

Pátek 3. 12. 2010
Vystupují:
Tommy Rogers, Enrico, Ronny, P-Jaye
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika