Navigators pokřtí nový trojvinyl v Lucerně

Navigators pokřtí nový trojvinyl v Lucerně

16. 12. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Navigators mají za sebou nepochybně nejvýznamnější rok své dosavadní kariéry. Na jaře vydali desku My Place. V létě sklidili nadšené ovace jako předkapela Seala a objeli největší české festivaly. Vypustili do světa tři klipy. Zbourali konvenční hradby akce Jazz na hradě, kde svým vystoupením nadchli i prezidenta republiky. Nyní Navigators připravují svůj každoroční vrchol koncertní sezony – vánoční speciál v Lucerně.
V úterý 21.prosince si přijdou fanoušci Navigators opravdu na své. Nejenže si užijí kapelu v rozšířené jedenáctičlenné sestavě s dechovou sekcí a varhany, budou také svědky premiéry výpravného klipu Getting Out a slavnostního křtu limitované edice troj-vinylu Sky Travellin´/ My Place, který obsáhne obě dosud vydané desky v nejlepší možné zvukové kvalitě.

Za námětem klipu Getting Out opět stojí režisér a grafik Pavel Fuksa, díky kterému obletěla píseň My Place celý svět. Grafickou podobu klipu otiskl například Der Zeit Magazine či grafický časopis IDN, který vychází v New Yorku a Hong Kongu. V případě klipu Getting Out ale půjde o úplně něco jiného. Fanoušci se mohou těšit, že spatří členy kapely tak, jak je dosud neviděli.Také letos Navigátoři pokračují v úspěšné spolupráci s charitativní organizací Rozmarýna. Loňský fantastický zisk 114 000 Kč z dražby velkoformátové fotografie kapely od Romana Černého chtějí překonat další dražbou na vánočním koncertě. A hlavně výtěžkem z prodejně-dobročinné výstavy originálních plakátů, které Pavel Fuksa vytváří pro každý koncert kapely. Prohlédnout si je můžete na nových stránkách Navigators.cz a na facebooku. Výstava pak začíná v sobotu 11.12 v pražské kavárně Rozmar (Trojická 1, Praha 2).

Než oprášíte své gramofony a zaškrtnete si úterý 21.12. v kalendáři vánočních večírků tlustým fixem, zkuste vyhrát dva lístky! Vyfoťte se s deskou My Place na svém oblíbeném místě a fotku pak pošlete na zeď profilu Facebook/Navigatorsmusic pod heslem My Place Projekt. Slosování proběhne v sobotu 18.12. Nechcete nechat nic náhodě? Lístek už teď nejlevněji pořídíte přímo na kase Lucerna Music Baru, nebo v tradičním předprodeji Ticketpro. Akce startuje ve 20:30 a po “Plavcích” roztočí kormidlo zábavy afterparty Dj Robota.

www.navigators.cz

Dodal: Petr Vlček
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

koncert: NAVIGATORS

Úterý 21. 12. 2010
Vystupují:
Navigators
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika