Premiérový díl Animals v Radost FX

Premiérový díl Animals v Radost FX

11. 06. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V pátek 14.6. se uskuteční první díl party Animals v klubu Radost FX. Hlavní hvězdou večera bude francouzský dja producent žijící na Ibize, charismatický Dimitri Makov. Své kulaté narozeniny zde zároveň oslaví Adam Cloud a Pete Walk.
Dimitri Nakov spolupracoval už v 90. letech s Rogerem Sanchezem a v současné době je rezidentem, společně se svým dlouholetým kamarádem Sashou, světově uznávané party Never Say Never v klubu Ushuaia na Ibize. Dále je rezidentem například brazilského Warung klubu, který je znám jako chrám elektronické hudby. Mimo jiné vydává svou tvorbu na labelech Emfire, Tronic, či Bedrock Johna Digweeda. Vypíchněme alespoň jednu TOP skladbu Dimitri & Martin Dawson aka King Roc “Jardin Nights” vydanou na labelu Bedrock. 
 

Na hlavním pódiu ho dále podpoří přední čeští umělci jako je hudební nadšenec Da Moon, oslavenec a všem dobře známý matador české taneční scény Pete Walk, druhý oslavenec a rezident party Adam Cloud. V již několikrát ověřeném speciálním b2b setu vystoupí rezidenti klubu Radost FX DJ Subgate a Marty Fish, nebo tech-housová dvojice Wilda a Schwing a rezident party Ultrasonic oblíbený DJ Revis.

Můžete se opět těšit na druhou stage, která bude v lounge Radosti FX. Lounge stage startuje už ve 20:00 tak doražte o něco dřív a můžete zahájit večer třeba příjemnou večeří doplněnou deep-house music servírovanou DJi Peter Costa a showmanem Tokátkem.

Main stage:
22:00 – 23:00 Revis
23:00 – 00:00 Schwing
00:00 – 01:00 Da Moon
01:00 – 03:00 DIMITRI NAKOV
03:00 – 04:00 Adam Cloud
04:00 – 05:00 Pete Walk
05:00 – 06:00 Subgate vs. Marty Fish

Lounge stage:
20:00 – 01:00 Tokátko & Peter Costa

Máte se opravdu na co těšit! Tak si rezervujte termín a doražte na pořádný mejdan plný kvalitní hudby až do rána!

Facebook: http://www.facebook.com/animalsprague,

Dimitri Nakov

Způsob, jakým se víří energie na tanečním parketu, když hudbu mixuje Dimitri Nakov, se téměř blíží zázraku. Je pravdou, že lidé, kteří mají cit pro hudbu, když hrají opravdu to, co milují, dají ze sebe vše. Dimitri je ten, který má tento unikátní dar. Ve světě, kde každý umělec musí dirigovat svou symfonii, se Dimitri stal mistrem dirigentem s perfekcionismem, který ho vybočuje z průměru. Ať hraje na festivalu pro 20.000 lidí nebo v klubu pro 200 lidí, má schopnost vždy publikum ohromit. Je to i díky jeho obrovským zkušenostem, které získal za svou dlouhou kariéru. Začínal hrát již ve svých 14ti letech, kdy taneční scéna zažívala své první krůčky. Prezentuje hudbu podle svých největších standardů a umí tím rozvášnit taneční parkety po celém světě. 

Začátek jeho hudební kariéry sahá na počátek house music 90. let, kdy měl možnost pracovat s TOP jmény světového formátu s dnes již legendárními umělci jako Roger Sanchez nebo Sasha. Dimitri spolupracoval s Rogerem na labelu Narcotic Records, kde vydali mnoho známých skladeb své doby. Sashu doprovázel svými sety po celém světě a tím začal definovat své poslání hudební kariéry.

V roce 2010 se začal věnovat tomu, co je největší referencí léta na Ibize. Stal se rezidentem party Never Say Never v světoznámém plážovém klubu USHUAIA resort, pro kterou je typický západ slunce společně s vystoupením Dimitriho a jeho dlouholetého hudebního partnera a kamaráda Sashi. Dalšími váženými hosty na této party byli například Paul Kalbrenner, Guy Gerber, M.A.N.D.Y, Steve Lawler a mnoho dalších.

Dimitri je také výborným producentem. Uveďme například některé jeho velmi povedené skladby: remix „Coma“ a „Park in the Shade“ v originálu od Sashi nebo remix pro Christiana Smithe a Johna Selways „Move!“. Všechny tyto skladby se ne na krátko prohnaly po světových tanečních parketech. Z nedávné tvorby zmiňme remix se Sashou k originálu Charlie May & Bazz Jamienson`s „Homecomming“. Jako další tvorbu můžeme připomenout například EP „Work for love“, které udělal ve spolupráci s dnes již nežijícím Martinem Dawsonem (Cocoon, Get Physical). 

Dimitri je mimo to také velmi uznávaným umělcem v Brazílii, kde poslední roky roste na místí hudební scéně. Například klub Warung , který je znám jako chrám elektronické hudby.

Více informací na: www.facebook.com/DimitriNakov

Dodal: Štěpán Ježek, Radost FX
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ANIMALS

Pátek 14. 6. 2013
Vstup: 100,- Kč do půlnoci, jinak 150,- Kč
Vystupují:
Dimitry Makov (FR), Revis, Schwing, Da Moon, Adam Cloud, Pete Walk, Subgate vs. Marty Fish, Tokátko & Peter Costa
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika