Severity Flow v Perpetuum

Severity Flow v Perpetuum

25. 06. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
První prázdninový pátek rozezvučí Perpetuum líbivé a chytlavé zvuky tech-house a to vše pod taktovkou brněnských Severity Flow a jejich hostů. Na akci samozřejmě uslyšíte rezidenty akce Scientistc a Fawkes a to jak v jejich sólo setu tak i ve společném B2B.
Jejich pozvání tentokrát přijal německý rodák ECCO ROX, který již nějaký ten pátek žije zde s námi. Dalším hostem je dj, který brněnským party people je jistě dobře znám – JEAN HLLAVINHO.

Jako podtitul, a zároveň takové téma, akce si s příchodem léta vybrali SOCKS & SANDALS neboli ponožky v sandálech. Drtivá většina populace tuto módní kombinaci považuje za neodpustitelný hřích a absolutní módní sebevraždu. I přes to se se každý rok u nás najde spoustu jedinců, kteří se toho nebojí a tuto kombinaci si v horkých letních dnech neváhají obléct. Pojďme společně ukázat, že také máme dar „dobrého“ vkusu a umíme všechny tyto specialisty trumfnout a dokážeme si na nohách vytvořit jedinečné kombinace. Že se nebojíme si z tohoto úletu udělat legraci i jinak než slovně. Prolezme sklepy, půdy, šatníky a najděme ty nejstarší sandále, pantofle či žabky a k nim ty nejšílenější ponožky jak krátké, dlouhé nebo dokonce podkolenky Odvahy a fantazie se meze nekladou !!! V průběhu večera si samozřejmě budeme kombinace dokumentovat a jistě vznikne ojedinělý „booklet“.

Ač by se mohlo zdát, že jde pouze náš československý „problém“ tak na podobné módní guru narazíte na celém světe (a nebude se jednat jen o české turisty). V loňském roce se dokonce přední návrháři značek Versace a Louis Vuitton snažili tento „trend“ rozšířit a představili kolekce ponožek v kombinaci se sandály. Bohužel opravdu nic pro běžného nadšence tohoto stylu – ponožky s obuví samozřejmě do detailu barevně ladili a vše bylo vyrobeno z nejlepších materiálů.

Dodal: Tomas Belka, LDTB Radio
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SEVERITY FLOW - SOCKS AND SANDALS EDITION

Pátek 5. 7. 2013
Vstup: 40 Kč
Vystupují:
Fawkes, Scients, Ecco Rox, Jean Hllavinho
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika