Tento týden na houseboatu U Bukanýra

Tento týden na houseboatu U Bukanýra

13. 08. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
První půlka léta je za námi a stejně tak i program nejoblíbenější lodě v Praze. U Bukanýra letos promítáme filmy Stanleyho Kubricka, připravili jsme sobotní koncerty a samozřejmě nebudou chybět vaše oblíbené parties v music baru.
Tuto středu na letní terase budeme promítat kultovní megahit Stanley Kubricka, film A Clockwork Orange (Mechanický Pomeranč). Promítání začína ve 21:30.
 

Ve čtvrtek proběhne akce From DNB To House. Rezidenti 2K & Error vám budou po celou noc servírovat zlámané i rovné beaty. Vyplouváme po devété hodině večerní a vstupné je jako vždy zdarma.

V pátek se těšte na mejdan Techhouse.cz Nite. Celý večer se o vás budou starat rezidentní djs Brady, Radem a Next (techhouse.cz djs) a jejich speciální host Eddie Mur (neurokyme.cz). Začínáme ve 22:00 a vstupné je jako obvykle zdarma!

V sobotu od 20:00 na naší letní terase vystoupí formace Kieslowski (acoustic pop). Večer od 23:00 se v music baru uskuteční další díl Sexy Beats. Djs Lumiere (Buddha Bar), Fatty M. (Roxy / Flow) a Clubvibe (Buddha Bar) vám budou hrát k tanci i poslechu. Sexy Beats a jejich další Houseová smršť plná sexy rytmů se blíží. Rezidenti dýchánku Sexy Beats - Fatty M, Lumiere a Clubvibe pro vás budou mít připraveno to nej nej nej ze svých recordbagů. Jejich desky budou v žánrech Nu Disco, Deep House, Minimal a Old School house hity... Tak všichni dorazit a podpořit divočáky ze Sexy Beats. Doufejme v krásné letní počasí a v sobotu 17.8.2013 to roztočíme drahoušci...

Pokud jste milovníky hudby bez kompromisů přijďte opět protančit noc sexy rytmů a nechte se unést touto nezapomenutelnou atmosférou, která panuje na houseboatu U Bukanýra!

Na všechny akce v tomto týdnu je vstup zdarma.

Více informací na: http://www.bukanyr.cz

Dodal: Bo.dan, Bukanyr.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TECHHOUSE.CZ NITE

Pátek 16. 8. 2013
Vystupují:
djs Next, Raidem, Brady (Techhouse.cz dj’s)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika