Tori Amos přiveze nové album

Tori Amos přiveze nové album

10. 12. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tori Amos, jedna z nedůležitějších a nejrespektovanějších umělkyň na hudební scéně za posledních 20 let, oznámila vydání nového alba Unrepentant Geraldines. Novinku podpoří i světovým koncertním turné, jehož pražská zastávka bude 11. května 2014.
„Unrepentant Geraldines“ je zpěvaččino 14. studiové album, které je návratem k její identitě písničkářky krásných současných písní po vydání několika spíše klasickou hudbou inspirovaných a inovativních alb v posledních čtyřech letech. Mezi ně patří např. sezónní kolekce „Midwinter Graces“, klasikou ovlivněný titul „Night of Hunters“ nebo orchestrální přepracování jejích skladeb na desce „Gold Dust“.

Tori Amos

Nahrávka „Gold Dust“ vyšla v říjnu roku 2012 a obsahuje i remix skladby „Flavor“ od DJe Petera Rauhofera, který v únoru tohoto roku obsadil 1. místo v taneční hitparádě časopisu Billboard. Minulý měsíc Tori Amos uvedla zatím nejambicióznější skladatelský projekt své kariéry. V Londýnském národním divadle měl premiéru muzikál „The Light Princess“, na kterém zpěvačka spolupracovala se spisovatelem Samuelem Adamsonem. Představení tam bude pravidelně uváděno od konce února 2014.
 

Album „Unrepentant Geraldines“, podpořené celou řadou jedinečných projektů a zážitků, je dalším krokem v uměleckém vývoji jedné z nejúspěšnějších a nejvlivnějších zpěvaček své generace a zároveň návrat k fascinující a osobní tvorbě, díky které je Tori Amos známá po celém světě. Tori Amos doposud prodala více než 12 milionů alb, odehrála přes tisíc vystoupení a získala řadu ocenění. Od vydání debutu „Little Earthquakes“ v roce 1992, kde posunula hudební hranice svým osobně intimním stylem psaní skladeb, je Tori Amos obdivována svými fanoušky, kteří jsou okouzlováni silou i něhou jejích skladeb, stejně jako jejich jízlivou rozhodností a samozřejmě jedinečným zvukem.

Tori je navíc v mnoha ohledech novátorkou – byla jedním z prvních umělců, kteří nabídli svoji hudbu ke stažení. Své písně nechala ztvárnit jako grafické romány a vytvořila k nim převratná videa. Tori Amos je také známá jako spoluzakladatelka humanitární organizace RAINN, která je ve Spojených státech největší organizací proti sexuálnímu násilí.

Dodal: Petr Novák, Live Nation
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TORI AMOS

Úterý 10. 12. 2013
Vstup: 790 - 1390 Kč
Vystupují:
Tori Amos (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika