Techno legenda Paul Mac dorazí v dubnu do Prahy

Techno legenda Paul Mac dorazí v dubnu do Prahy

05. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Den 11. dubna se zapíše opět Velkým písmem do pomyslné pražské klubové kroniky. V pražském klubu Pekelnej bar to bude opět pekelně vřít v rámci pravidelné techno klubovky My Name Is Techno, která pro vás po A. Kowalskim, přiváží další techno legendu, ale tentokrát pocházející z Velké Británie!
Prahu vůbec poprvé ve své kariéře navštíví britská techno legenda PAUL MAC. Majitel legendárního labelu STIMULUS a v současnosti i jeho nové značky TACTICAL. Polovina dua KILLA PRODUCTIONS, které tvoří s britskou legendou Benem Simsem, jejichž vystoupení získávají ohlasy po celém světě a nejinak tomu bylo i v případě jejich vystoupení na brněnské Apokalypse.
 

PAUL MAC má za sebou více jak 25-leté působení na elektronické scéně. Za tu dobu vyprodukoval opravdu velké množství releasů a remixů, uvádí se jich více jak 140. To už je uctihodné číslo a ne nadarmo se Paul řadí opravdu k veteránům elektronické scény. Jeho hudební rozhled a záběr je obrovský. Prošel si veškerými elektronickými styly, které v Británii udávali směr. Ať už se jednalo o hip-hop, electro, acid house, techno a spoustu dalších stylů hudby.

Vydával své tracky na více jak 50 respektovaných labelech, mezi které patřily např. Kanzleramt, Intec, Primate, Blueprint, Theory, Ingoma, Beardman a desítky dalších.  Jeho sety jsou vždy na špičkové technické úrovni. Paul komponuje do sebe velmi zajímavé prvky z různých stylů a tím vždy vytváří jedinečný originál, který nikdy nenudí. Jeho vystoupení jsou opravdovou lahůdkou pro všechny guru techna a vždy vytváří naprosto nezapomenutelnou atmosféru. Pro nás je velkou ctí přivítat tohoto špičkového umělce a věříme, že společně s vámi zažijeme další nezapomenutelnou noc a budeme se moc pokochat uměním této legendy na vlastní oči a uši.

Samozřejmostí je kvalitní český dj support v čele s výborným producentem a špičkovým dj MAKAROVEM, kterého následují B.ONE.K, LAMY CZ and SHIMITA a PINY! Nachystána bude opět vydařená afterparty v pražském ZOO baru na adrese Salmovská 6, Praha 2, kde si budou ještě moci všechna zvířátka řádně zatančit. I tentokrát bude vypečený line-up a tančit se bude do odpoledních hodin.

Zvuk v Pekelném baru bude samozřejmě posílen. Kapacita klubu bude navýšena a s celým prostorem si řádně pohrajeme. Videoprojekce a dekorace budou samozřejmostí.

Dodal: TECHNO CONNECTION crew
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MY NAME IS TECHNO

Pátek 11. 4. 2014
Vstup: 150 - 200 Kč
Vystupují:
Paul Mac (Stimulus,Tactical/Uk), Makarov, LamyCZ, Shimita, B.One.K, Piny
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika