Last info na Apokalypsu už v těchto dnech

Last info na Apokalypsu už v těchto dnech

13. 06. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Nebývá zvykem, že by pořadatelé zveřejnili last info už dva týdny před akcí. V tomto článku ale naleznete veškeré praktické informace k červnové "zlaté" Apokalypse, která proběhne až 30. června.
Doprava
Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Ti, kteří nejsou z Brna a přijedou na autobusové nádraží Zvonařka, mohou využít autobus č. 67, který vás za pár minut zaveze přímo na ulici Sportovní, do blízkosti Bobycentra.

Vstup
Areál Bobycentra bude otevřen návštěvníkům 30.6. od 19 hodin, kdy se rozběhne hudební produkce DJs na Shleha stagei a o hodinu později i na Oxy Impulsive stagei.

Výherci a akreditace
Pokud jsi výherce soutěže či akreditovaný, použij zadního vchodu od fotbalového hřiště. Akreditace a výhry soutěží se budou vydávat proti občanskému průkazu, takže si ho nezapomeň.

Vstupenky na místě
Lístky budou k dispozici samozřejmě i na místě, můžete si je zakoupit na hlavní pokladně uvnitř Bobycentra, za cenu 449 korun.

Kontrola u vstupu
Rádi bychom Vás požádali, aby jste z ohleduplnosti vůči prostorám Bobycentra zanechali své žvýkačky raději doma. Jak už jsme se dříve zmiňovali, žvýkačková guma poškozuje podlahy Bobycentra. Majitelé pak mají velké problémy s jejich odstraňováním a žvýkačky pak mohou být bohužel důvodem k zamítnutí dalšího pronájmu na akce, jako je Apokalypsa. Je to tedy ve vašem vlastním zájmu. Dále Vás prosíme, aby jste předložili naší kontrole platný lístek – lidé u vstupu budou dbát velmi zřetelně na jeho pravost. Tím chceme upozornit na to, abyste nekupovali vstupenky od jiných zdrojů, než jsou námi určené.

Šatny
Veškeré věci, které budete během průběhu celé akce nutně potřebovat, si vezměte dovnitř. V zájmu Vaší bezpečnosti chceme však požádat, abyste si vše ostatní odložili do šaten, kde se Vám věci neztratí a sami tak předejdete zbytečným nepříjemnostem. Chceme také upozornit, že ven se začne pouštět nejdříve ve 3 hodiny.

Securitas
Pověřili jsme vyškolenou bezpečnostní službu, aby se celou dobu konání akce starala o Vaši bezpečnost a hladký průběh party.

Obchůdky
Jako vždy Vám přinášíme několik obchůdků, kde si můžete zakoupit lightsticky, vějíře, desky z distribuce Main rec., dále fashion&party shop – Technoshop.cz (mimochodem nabízí i speciální edici triček Apokalypsa Gold Edition) a vše, tak jak jste zvyklí.

Oficialní Energy after party
After party začíná hned po skončení akce v tradičních prostorách klubu Perpetuum na Rooseveltově ulici za účasti těchto Djs: MICHAEL SCUBERMAN, HYDROPHONIC, RADAN MACH, TOMMY ROGERS, MILHAUS

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika