Living Colour, Jungle Funk a Little Axe zazní v Praze

Living Colour, Jungle Funk a Little Axe zazní v Praze

14. 06. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (2)
Legendární baskytarista Living Colour, Head Fake a Jungle Funk Doug Wimbish přislíbil, že se v rámci festivalu United Islands ujme organizace speciální afterparty, která vypukne již 19.6. v Mánesu.
Tradiční Wimbash party, kterou tento světoznámý hudebník a producent pořádá každoročně v New Yorku, se bude konat tentokrát i v Praze. Wimbish v hlavním městě zůstane až do 20.6. a na společný jam session si pozve muzikanty ze zeleného i modrého ostrova. Za domácí interprety si pozval Dana Bártu, Davida Kollera, skupinu Al Yaman hudebníky z romské kapely Gulo Čar a za zahraniční hvězdy byli pozváni Kyle Eastwood, Vijay Iyer, Khaled, Renato Borghetti, a další. Kromě těchto muzikantů pozval Wimbish i Iarlu O’Lionáirda z programu předchozího dne.

living colour

Oporou Wimbisovi budou neméně kvalitní spoluhráči z vlastního projektu Little Axe: kytarista Skip McDonald ( známý svou spoluprácí s Jamesem Brownem nebo Georgem Clintonem ) a bubeník Keith LeBlanc.Ti také přislíbili, že kromě samotného jamu zahrají i známé nadupané pecky z Dougovi hudební historie - od Living Colour, přes Head Fake a Jungle Funk, až k současným Little Axe.

WIMBASH Party (19.6., 22:30 - Mánes): Doug Wimbish (LivingColour, HeadFake), Skip McDonald, Keith LeBlanc (LittleAxe) zvou ke společnému vystoupení další hudebníky: Dana Bártu, Gulo Čar, Al Yaman, Davida Kollera, Khaled, Eastwooda a další.

Vstup na Wimbash party bude pro držitele zelené nebo modré permanentky zdarma.

Na Palackého náměstí vystoupí 17 kapel ze soutěže United Islands of Talents
Od 17. do 21.6. bude probíhat mezi 15. a 18 hodinou na speciálním pódiu na Palackého náměstí přehlídka úspěšných kapel v soutěži United Islands of Talents. Kromě 3 vítězných skupin, které se představí na hlavních scénách festivalu, dostane na této scéně příležitost 17 dalších kapel, které se umístili na prvních místech soutěže. Po dobu několika týdnů mohli fanoušci z celkového počtu 221 kapel v soutěži United Islands of Talents hlasovat prostřednictvím SMS a internetu pro svou oblíbenou kapelu, nebo pro tu, jejíž hudební ukázka byla podle nich nejlepší.

Vstup zdazma

2 KOMENTÁŘE
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:

16. 06. 2006 | 15:33:17
+0 | -0
mam zajem o elpiček

15. 06. 2006 | 20:37:25
+0 | -0
muheheeee :-)
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika