Thirty Seconds To Mars uvedou v neděli v Praze dokument Artifact

Thirty Seconds To Mars uvedou v neděli v Praze dokument Artifact

27. 06. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Thirty Seconds To Mars představí osobně v Praze v předvečer jejich koncertu v Tipsport Areně dokument Artifact! Vstupenky na projekci, která se uskuteční v neděli ve 13 hod v kině Atlas, jsou k zakoupení na adventuresinwonderland.com.
K dispozici jsou jak standardní tak VIP vstupenky, které zahrnují i možnost vstupu na následnou diskuzi o dokumentu s jeho autorem Jaredem Leto.

Artifact
Mnoha cenami ověnčený dokument Artifact, který vznikl v režii Jareda Leta pod pseudonymem Bartholomew Cubbins, přináší otevřenou výpověď skupiny o jejím soudním boji s hudebním vydavatelstvím Virgin/EMI, které kapelu před pár lety žalovalo o 30 miliónů dolarů za nedodržení smluvních podmínek. Zpěvák a oscarový herec Jared Leto (“Requiem for a Dream,” “Dallas Buyers Club”) ve snímku odhaluje život svůj a svých spoluhráčů v měsících největšího tlaku a stresu, kterému kdy ve své umělecké kariéře čelili a během kterého navíc vznikalo album "This Is War". Dokument byl premiérově předveden v roce 2012 na vybraných filmových festivalech, kde okamžitě posbíral několik cen odborné kritiky i diváků. Široká veřejnost s ním byla seznámena až v závěru loňského roku a Jared Leto jej nyní u příležitosti turné Love, Lust, Faith and Dreams osobně uvádí ve vybraných koncertních městech.

Pražský koncert se uskuteční v Tipsport Areně v pondělí 30.června. Večer zahájí indie-popová skupina Lake Malawi, kterou Thirty Seconds To Mars vybrali z desítky finalistů "konkursu" vyhlášeného Fajn radiem.

Vstupenky na koncert Thirty Seconds To Mars jsou v prodeji v síti Ticketpro za 990 korun. Více na www.ticketpro.cz, www.thirtysecondstomars.com a www.maniapromotion.cz

Dodal: Katka Dědková
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

THIRTY SECONDS TO MARS

Pondělí 30. 6. 2014
Vstup: 990 Kč, u pódia 1290 Kč v předprodeji
Vystupují:
Thirty Seconds To Mars (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2024   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika