Festival Proti proudu

Festival Proti proudu

19. 06. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Festival proběhne první prázdninový víkend na tradičním místě letního amfiteátru a parku v Moravských Budějovicích.
Festival i letos nabídne pořádnou porci kultury. Vystoupení budou probíhat na třech na sobě nezávislých scénách. Velká (hlavní) scéna bude oba dva dny patřit především živým hudebním seskupením. Scéna druhá bude v převážné míře zaměřena na hudební produkce „elektronického“ charakteru a djs – letos poprvé oba dva dny! V sobotu dopoledne a odpoledne naplno ožije i scéna třetí, v zámeckém nádvoří, kterou opanují divadelní soubory.

První prázdninový víkend se tedy v Moravských Budějovicích objeví celá řada hudebních skupin, které patří v ČR k absolutní špičce. Na hudebních scénách budou k vidění např. LAURA A JEJÍ TYGŘI, MŇÁGA A ŽDORP, CLOU, 100°, -123 MINUT, DIVOKÝ SRDCE, SOUTHPAW, SKYLINE a samozřejmě další ne tolik mediálně „provařená“, ale přesto velmi kvalitní seskupení jako UDG, TLESKAČ, POST-IT, LETY MIMO, MASHY MUXX, BOW WAVE, NAVIGATORS, GANG ALA BASTA a další.

Pořadatelé letos počítají s vyšší návštěvností oproti minulému ročníku, a proto bude pro návštěvníky připraveno oproti minulým ročníkům větší stanové městečko přímo v areálu festivalu, které bude k dispozici ZDARMA! Připravuje se i bohatý doprovodný program. Novinkou bude další videoprojekce zasvěcená fotbalovému mistrovství světa. Vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketportal.

Na internetových stránkách festivalu, www protiproudu.cz najdete nejnovější informace, soutěže o hodnotné ceny a volné vstupenky, časový přehled vystoupení skupin atd.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika