The Subways svoji novinku představí Praze, Brnu i Bratislavě

The Subways svoji novinku představí Praze, Brnu i Bratislavě

19. 09. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
The Subways jsou jedna z nejodvázanějších kapel současnosti. Fascinuje diváky svým výbušným rockovým soundem a divokými vystoupeními. Na festivalech patří mezi ty nejvyhledávanější – hráli na hlavních pódiích víc než stovky mezinárodních festivalů.
Ať již hrají pro sto lidí nebo pro 250 000, jsou vždycky zábavní a jedou na doraz!

Kapela právě vyhlásila možnost předobjednat si jejich čtvrté studiové album “The Subways“, které vychází v únoru 2015. Průkopnickým počinem je to, že při předobjednání nové desky přes webové stránky kapely získáte ihned PART 1 (6 skladeb). Album má být co do zvuku a energie pořádně našlápnuté, plné skvělých melodií a riffů, které The Subways tak proslavily. Vůbec poprvé album kapely produkoval a míchal sám zpěvák Billy Lunn.
 

Kdysi v roce 2005 Billy, Charlotte a Josh, kterým tehdy bylo v průměru 16 let, vtrhli na mezinárodní hudební scénu s dnes kultovním debutovým albem ‘YOUNG FOR ETERNITY’ a hitem rockových klubů ‘ROCK & ROLL QUEEN’. Druhé album, ‘ALL OR NOTHING’(2008) skupina nahrála v LA s producentem Butch Vigem – deska je zvukově ohromující a tvrdší. Charlotte a Billy se v té době rozcházeli a Billy málem přišel o hlas díky uzlíkům na hlasivkách – jen operace tehdy pomohla. Další album ‘MONEY AND CELEBRITY’ vyšlo v roce 2011 pod dohledem producenta Stephena Streeta. Podařilo se jim natočit bláznivě chytlavou desku s hitem ‘WE DON’T NEED MONEY TO HAVE A GOOD TIME’.

Své čtvrté album natočili Billy, Charlotte & Josh ve stoprocentní formě. The Subways jsou Billy Lunn – zpěv/ kytara, Charlotte Cooper – basová kytara/ zpěv, Josh Morgan – bicí a pražský Lucerna Music Bar je přivítá 8.března 2015. Kapela se ale už předtím představí 6.3. v bratislavském MMC a 7.3. na brněnské Flédě.

Vstupenky budou v předprodeji od 24.9. Na pražský koncert stojí v předprodejích Goout.cz, Eventim, Ticketpro, Ticketportal a na webu www.musicbar.cz 540,- Kč + poplatky, v pokladně LMB pak bez poplatku.

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

THE SUBWAYS

Neděle 8. 3. 2015
Vstup: 540 Kč v předprodeji
Vystupují:
The Subways (UK), Dune Rats (AUS)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika