Queen s Adam Lambert zahrají v O2 Aréně

Queen s Adam Lambert zahrají v O2 Aréně

29. 09. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Queen+ Adam Lambert se na základě nedávných vyprodaných vystoupení v rámci světového turné vracejí koncertovat do Evropy. V České republice se v tomto složení představí poprvé, v Evropě odehrají celkem 22 koncertů.
May, Taylor a Lambert se do Evropy vracejí po dvou letech od svého posledního kratšího turné. Čeká je 21 koncertů v 10 evropských státech, turné začne ve Velké Británii a kromě České republiky navštíví mimo jiné i Francii, Nizozemsko, Rakousko, Belgii, Itálii a Dánsko, zakončeno pak bude ve švýcarském Curychu. Reakce na oznámená data se dají očekávat obdobné jako na oznámení amerického turné, kdy kapela vyprodala 24 koncertů v rekordním čase.

Queen Adam Lambert

Queen a Lambert bohatě splnili očekávání a na svá vystoupení obdrželi vřelé recenze od fanoušků i kritiky:

„Zaručeně vás rozsekají - jako v Killer Queen“. (Entertainment Weekly)

„Dostali jsme Rock You, Queen jsou pořád Champions, a Lambertův hlas má tak skvělou kvalifikaci, že tahle jejich hudba bude žít i pro
další generaci fanoušků“.
(VH1)

“Omlazení Queen vládnou svrchovaně. Klaňte se, fanoušci! Vaše nová královna stojí za vaši lásku a oddanost”. (Edmonton Journal, Canada)

“Kytarista Queen Brian May, bubeník Roger Taylor a nováček Adam Lambert málem zbořili halu svou energickou rockovou show, která jela na plný výkon. Jejich výjimečný hudební talent nevykazuje žádné známky slábnutí”. (The Daily Telegraph, Sydney).

“Queen a Adam Lambert během víc než dvou naprosto senzačních hodin zasáhli nervy i kosti všech, kteří měli to štěstí být jejich
koncertu svědkem. Freddie je už sice na věčnosti, ale tady by si jistě souhlasně přikyvoval”.
(Brisbane Times)

“Rozhoupali nás svým ROCKem? Jistěže ANO!” (New York Daily News).
 
 

Queen společně s Adamem Lambertem poprvé vystoupili v roce 2009 v rámci talentové soutěže American Idol, kde společně zahráli rockovou hymnu „We Are The Champions“. Lambert a Queen se poté opět spojili v roce 2011 na evropských cenách MTV v Belfastu.

V létě roku 2012 spolu odehráli první společné živé koncerty - tři vyprodaná představení v londýnském Hammersmith Apollo následovala koncertní vystoupení v Rusku, na Ukrajině a v Polsku. Další jednorázový koncert absolvovali na hudebním festivalu IHeartRadio v Las Vegas v září loňského roku, kde jednoznačně excelovali. Tam také proběhl rozhovor mezi Adamem, Rogerem a Brianem, kdy se dohodli na prvním společném turné. Stejně triumfální turné po Británii a Evropě se od této vítězné kombinace Queen + Adam Lambert dá očekávat i nyní. A Lambert by rád upozornil fanoušky na řadu změn, které lze očekávat.

„Po technické stránce je to rozhodně větší produkce než před dvěma lety,“ říká. „Máme v plánu navštívit více měst, a tak jsme se tomu všichni rozhodli přizpůsobit vizuální stránkou show i scénou, a budeme samozřejmě hrát všechny hity.“ „Máme velmi zajímavou scénografii,“ dodává Brian May. „Je velká a odvážná. Budeme to dělat na maximum.“ říká. „Pokaždé, když jsme hudebně spolupracovali s Adamem, tak to byl prostě ten nejúžasnější frontman,“ říká Roger Taylor. „Je senzační. Má úžasný rozsah, a protože velký rozsah měl i Freddie, Adam dokáže zazpívat to, co on. Je to mimořádný zpěvák a skutečný talent. Mám pocit, že zapadá do naší jisté teatrálnosti. A je to hodně přirozené.“

Co se budoucnosti tohoto partnerství týká, prozatím je spolupráce Queen s Adamem Lambertem omezena jen na živé koncertování. Lambert je v současné době v závěrečné fázi psaní a nahrávání svého třetího alba. May a Taylor chystají své nadcházející album Queen Forever, novou kompilaci obsahující dosud nevydaný materiál nahraný s Freddie Mercurym. Vydání alba je naplánováno na 10. listopadu.
 

Dodal: Petr Novák, Live Nation
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

QUEEN+ ADAM LAMBERT

Úterý 17. 2. 2015
Vstup: 1390 - 2190 Kč
Vystupují:
QUEEN+ ADAM LAMBERT
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
THE SUN ROOFTOP
3 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
SpringFunk 2020 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (115 MB)
Mastermix #647 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (120 MB)
Mastermix #648 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (124 MB)
Mastermix #649 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (118 MB)
Mastermix #650 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (119 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika