Electronic Beats Festival po desáté v Praze již v březnu 2015

Electronic Beats Festival po desáté v Praze již v březnu 2015

27. 11. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Jubilejní 10. ročník festivalu Electronic Beats proběhne v pátek 13. března 2015 v prostorách divadla Archa v Praze. Kompletní program zveřejní organizátoři na konci letošního roku. Koncerty bývají v posledních letech beznadějně vyprodány.
Příznivci elektronické hudby si však mohou zakoupit vstupenku již v předstihu za zvýhodněnou cenu 280 Kč. Prvních 200 lístků bude v prodeji od 27. listopadu 2014 na www.electronicbeats.net.

Electronic Beats je mezinárodní hudební program společnosti Telekom, který se zaměřuje na pořádání hudebních festivalů a klubových akcí napříč velkými evropskými městy. V České republice probíhají koncerty EB od roku 2006, kdy festivalová série odstartovala vystoupením The Prodigy ve Veletržním paláci. Electronic Beats přiváží do Česka jedno zajímavé jméno za druhým – v loňském roce se díky němu u nás poprvé představila Lana Del Rey, rok předtím Woodkid. V letošním březnu festival nabídl koncert německého elektronického tria Moderat.

Electronic Beats 2014
Podívejte se na fotky z Electronic Beats 2014.

Všechny aktivity Electronic Beats se prolínají na několika platformách – ve čtvrtletníku Electronic Beats Magazine, na domovské stránce tohoto programu www.electronicbeats.net, prostřednictvím EB.TV, kde mohou diváci shlédnout nespočet záznamů z koncertů a live streamingů, dále je příznivcům elektronické hudby k dispozici čtyřiadvacetihodinový radiový kanál EB Radio. Oblíbeným interpretům můžete být nablízku také díky mobilním aplikacím, které jsou zdarma ke stažení pro Android i iOS.

Více informací najdete na www.electronicbeats.net

Dodal: Eliška Míkovcová, piaristi.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ELECTRONIC BEATS FESTIVAL

Pátek 13. 3. 2015
Vstup: od 280 Kč
Vystupují:
Warpaint (USA), Ibeyi (FR, Cuba), Von Spar (DE), Adi Ulmansky (Israel)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika