Velikonoční víkend s poslední Trancefusion

Velikonoční víkend s poslední Trancefusion

17. 02. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Již za 8 týdnů se naposledy veřejnosti představí legendární párty Trancefusion. V produkci BTL Agency se tentokrát uskuteční i oficiální pre-party a oficiální afterparty.
Trancefusion se rozhodla rozloučit ve velikém stylu a proto postavila i line upy na pre-party i afterparty, jakoby se jednalo o silnou klubovou akci. Na obou akcích totiž vystoupí drtivé množství velice zvučných zahraničních jmen. Produkce Trancefusion zároveň oznamuje obsazení CZ/SK stage, které bylo z valné většiny poskládáno na základě výsledků nominací fanoušků, kteří hlasovali přímo na Trancefusion Facebooku.

OFICIÁLNÍ PRE PARTY
Venue: Mecca Club Prague
Datum a čas: 3.4.2015, 21.00 – 06.00

Line up:
Kyau & Albert
Stoneface & Terminal
Talla 2XLC
Ruben de Ronde
ReOrder
Driftmoon
Thomas Coastline

Vstupenky: www.ticketstream.cz/trancefusion, cena základních vstupenek: 390 Kč; 190 Kč pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye. Cena na místě: 490 Kč. VIP vstupenky pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye: 350 Kč. Cena na místě 590 Kč.

OFICIÁLNÍ AFTER PARTY
Venue: Mecca Club Prague
Datum a čas: 5.4.2015, 04.00 – 12.00

Line up:
Skypatrol
Dennis Sheperd
Arisen Flame
Venom One
Nifra
Taucher
Madwave
LayDee Jane
Priest

Vstupenky: www.ticketstream.cz/trancefusion, cena základních vstupenek: 250 Kč; 190 Kč pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye. Cena na místě: 350 Kč. VIP vstupenky pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye: 250 Kč. Cena na místě 390 Kč.

CZ/SK STAGE TRANCEFUSION TIME TO SAY GOODBYE
Nifra
LayDee Jane
Luboš Novák
Unbeat & Zolike
K1aptcha
Joe Cormack
DJ Beck
Martin Gredner
Martin Michniak

Exkluzivní limitovaný set vstupenek s dárky:
Tato sada bude limitovaná v počtu pouhých 400 kusů a bude obsahovat: luxusní dárkovou krabičku Trancefusion, speciální památeční a číslovaná originální vstupenka na akci (zůstává nepoškozena i po akci), klasická tištěná vstupenka pro vstup na akci, CD Trancefusion, originální klíčenka, silikonový náramek, sluneční brýle. Všechny tyto předměty budou s motivem flyeru poslední edice Trancefusion a heslem TIME TO SAY GOODBYE. Tyto dárkové sady lze objednat a rezervovat pouze na adrese tickets@trancefusion.cz za cenu 1900 Kč.

Více informací: www.trancefusion.cz nebo http://on.fb.me/TRANCEFUSION

Dodal: Zdeněk Masopust, BTL Agency
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TRANCEFUSION – TIME TO SAY GOODBYE

Sobota 4. 4. 2015
Vstup: 990 - 1490 Kč
Vystupují:
Andrew Rayel b2b Orjan Nilsen (world exclusive), Andy Moor b2b Lange, Beat Service b2b Mark Sixma (world exclusive), Bryan Kearney b2b Sneijder (world exclusive), Driftmoon b2b Thomas Coastline (world exclusive), Kyau & Albert b2b Stoneface & Terminal (world exclusive), Manuel Le Saux b2b Darren Porter, Max Graham b2b Protoculture, Pure NRG live (Giuseppe Ottaviani vs Solarstone), RAM b2b Sied van Riel, Richard Durand b2b Omnia (world exclusive), Roger Shah b2b Pedro del Mar (world exclusive), Sean Tyas b2b Menno de Jong (world exclusive), A*S*Y*S, DuMonde, Johan Gielen, Kai Tracid, Marusha, Skypatrol, Taucher, The Space Brothers, The Thrillseekers, Woody van Eyden, Eller van Buuren, Susana, A mnoho dalších performerů (tanečnice, artiste, hudebníci)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika