Časový Line up na Sázava fest

Časový Line up na Sázava fest

10. 07. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Do třídenního Sázava festu zbývá sice ještě necelý měsíc, ale pořadatelé nám už odhalil kompletní line up i s přesnými časy, kdy všichni interpreti vystoupí.
Čtvrtek 3.8.

Houser Stage

13.10 - 13.55 PANKIX (vátěz Rock Nymburk
14.15 - 15.00 IMODIUM
15.20 - 16.10 POD ČERNÝ VRCH
16.30 - 17.20 LETY MIMO
17.40 - 18.30 NOVEMBER 2ND
18.50 - 19.40 ANAWI (SK)
20.00 - 20.50 CHANCERS
21.10 - 22.00 123MIN
22.30 - 23.20 VISACÍ ZÁMEK
23.50 - 00.40 SLOBODNÁ EURÓPA (SK)
01.00 - 02.00 HYPNOTIX
02.20 - 03.00 VOLANT

Radio 1 Stage
13.35 - 14.20 MAURITIUS
14.40 - 15.25 1ST CHOICE
15.45 - 16.30 MIOU MIOU
16.50 - 17.40 AHMED MÁ HLAD
18.00 - 18.50 BOW WAVE
19.10 - 20.00 FAST FOOD
20.20 - 21.10 SOUTHPAW
21.40 - 22.40 PRIESSNITZ
23.20 - 00.30 BRATŘI EBENOVÉ
00.45 - 01.45 XAVIER BAUMAXA
01.55 - 02.45 SELFBRUSH

Pátek 4.8.

Houser Stage

11.30 - 12.15 THE SLOTS
12.40 - 13.30 GREEN SMATROL
14.00 - 14.50 SLÁVEK JANDA BANDA
15.10 - 16.00 VILÉM ČOK
16.20 - 17.10 VÍTKOVO KVARTETO
17.30 - 18.20 GÁBA AL DHÁBBA
18.40 - 19.30 HEYDAY
20.00 - 21.00 WOHNOUT
22.00 - 23.10 MONKEY BUSSINES
24.00 - 01.00 SUPPORT LESBIENS
01.40 - 02.40 STO ZVÍŘAT
03.00 - 03.50 BUBNOVÁ SHOW

MF Plus Stage
12.10 - 13.00 10 OČÍ
13.20 - 14.10 DYING PASSION
14.30 - 15.20 GLANC
15.40 - 16.30 RYBIČKY 48
16.50 - 17.40 CAŃAMAN (ESP)
18.00 - 18.50 TAXI TO THE OCEAN (ND)
19.10 - 20.10 VYPSANÁ FIXA
21.00 - 22.10 BOBAN MARKOVIČ
23.00 - 00.10 MANAU (FR)
00.40 - 01.40 GAIA MESIAH
02.30 - 03.30 NANA ZORIN

Radia 1 Stage
12.30 - 13.20 ememvoodoopöká
13.40 - 14.30 SWORDFISHTROMBONES
14.50 - 15.40 GIPSY
16.00 - 16.50 NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK
17.10 - 18.00 BRATŘI ORFFOVÉ
18.20 - 19.20 INDY & WICH
20.00 - 21.00 OHM SQUARE
22.00 - 23.00 NIHILISTS
23.40 - 01.40 PSH, RYTMUS, KONTRAFAKT (SK)
02.00 - 03.00 UNITED FLAVOUR

Olmeca Report Stage
11.45 - 12.30 FAR CRAP
13.05 - 13.50 EAST PARK
14.10 - 14.55 NATURAL
15.15 - 16.00 ON AIR
16.30 - 17.20 TA JANA Z VELKÉ OHRADY
17.50 - 18.40 LILI MARLENE
19.10 - 20.00 ETNA (POL)
21.00 - 22.00 POST IT
22.30 - 23.30 TAPIA ETA LETURIA (BEL)
24.00 - 00.50 KALE
01.20 - 02.10 MDK

Sobota 5.8.

Houser Stage

12.00 - 12.50 BLANKA ŠRUMOVÁ
13.10 - 14.00 PETER ČMORÍK (SK)
14.20 - 15.10 PETR BENDE
15.40 - 16.30 BLUE EFFECT
17.00 - 18.00 BUTY
18.30 - 19.30 I. CSÁKOVÁ & ZATRESTBAND
20.10 - 21.10 MŇÁGA A ŽĎORP
22.00 - 23.00 B.S.P.
23.50 - 00.50 ANNA K
01.20 - 02.10 TRANSMITTER (D)
02.40 - 03.30 PANAMA

MF Plus Stage
11.20 - 12.10 HROMOSVOD
12.30 - 13.20 MOBERG ENSEMBLE
13.40 - 14.30 PANNONIA ALLSTARS
15.00 - 15.50 PROHRÁLA V KARTÁCH
16.20 - 17.10 PETER LIPA (SK)
17.40 - 18.40 YELLOW UMBRELLA (D)
19.10 - 20.10 ARI UP, DUBBLESTANDART
21.00 - 22.10 ČECHOMOR
23.00 - 00.10 BANCO DE GAIA (GB)
00.40 - 01.40 ETHNICA (RUS)
02.10 - 03.00 100 C

Radio 1 Stage
11.00 - 11.40 LANDMINE SPRING
12.00 - 12.40 THE PROSTITUTES
13.00 - 13.40 OTK
14.00 - 14.50 JIŘÍ SCHMITZER
15.20 - 16.10 EGGNOISE
16.40 - 17.30 NIERIKA
18.30 - 19.30 POLEMIC (SK)
20.20 - 21.20 ŠVIHADLO
22.10 - 23.20 TATA BOJS
24:00 - 01.00 SUNSHINE
01.40 - 02.30 SKYLINE
03.00 - 03.50 HM…

Olmeca Report Stage
11.30 - 12.20 LIVING ROOM
13.10 - 14.00 TAZAFAROU
14.50 - 15.40 EDDIE STOILOW
16.10 - 17.00 WALDA & GANG
17.40 - 18.30 NEŘEŽ
19.40 - 20.40 MONIKA NAČEVA
21.20 - 22.10 PAVEL J. RYBA
23.10 - 00.00 VICTORIA
00.40 - 01.30 UDG
02.00 - 02.50 NOISE CUT

www.sazavafest.cz

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika