Páteční Sheexy House v Chapeau Rouge

Páteční Sheexy House v Chapeau Rouge

12. 11. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Pátek 13. může být pro některé dnem hrůzy a smůly, což se však nedá říci djské dvojici Tazz & Biodan, kterou tuto datum magicky přitahuje. Není to náhodou, že si termíny na pátek 13. vybírají záměrně pro svůj pravidelný večer Sheexy House v Chapeau Rouge!
Jejich energie je nevyčerpatelná, jejich vzhled nenápadný, jejich hudební vystoupení  nezapomenutelné! A jinak tomu nebude ani tento pátek 13.11. na dalším vydání Sheexy House. 

Jako host tentokrát vystoupí dj Arco. Tento mladý, ale dlouholetý talent jak pro djing, tak pro hudební produkci, působil na scéně již po roce 2000 v rámci projektu Family Circle, který odstartoval jeho kariéru. V dnešní době má na kontě rezidentury v klubech po ČR, několik vydaných EP a remixů. Jeho zvuk je čistou charakteristikou undergroundového energetického tech-house. Jeho poslední remix pro Pura Luz si můžete poslechnout zde:
 


U TAZZe&BIODANa se můžete těšit na spoustu novinek od deep house přes rozjetý tech-house až k lehkému techno, a jako vždy se můžete dívat na to, jak mezi sebou soupěří v tom, co se 4 kanály umí předvést :)

Pro hudební nalazení si můžete poslechnout jejich nejaktuálnější mixy na Soundcloudu:
 Netřeba zapomínat že Chapeau Rouge má tři patra, a disponuje tak třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy House v Dance clubu také v Live Underground stage akce s názvem The Thrillest, kde vystoupí Mark B, HMKT a další ve stylu dubstep/trap a na horním baru zahraje dj Danny Hell s hostem, ve stylu worldbeat.

Tak přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup je na party zdarma. 
    
FB událost: https://www.facebook.com/events/1650709151877543/https://www.facebook.com/events/1650709151877543/

Dodal: Jan Kolar alias dj TAZZ
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SHEEXY HOUSE

Pátek 13. 11. 2015
Vstup: zdarma
Vystupují:
DJ Tazz (progressive), DJ Biodan (house), DJ Arco (Salted Music) (house)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika