Čtvrteční Spectaculare Warm up zakončí Emika

Čtvrteční Spectaculare Warm up zakončí Emika

23. 11. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Spectaculare 2016 uvede v listopadu večer hypnotických tónů s Ulrichem Schnaussem a Aidanem Bakerem. Večer pak zakončí svým setem femme fatale elektronické scény - Emika.
Poslední čtvrtek v listopadu rozezní Palác Akropolis držené tóny. Vystoupí zde totiž německý elektronický producent s láskou ke stylu shoegaze Ulrich Schnauss a kanadský odborník na kytarové drony Aidan Baker známý také z drone metalového projektu Nadja. Dvě výrazné postavy experimentální hudby posledních dvou dekád spojuje aktuální bydliště v Berlíně i společná posedlost halucinačními tóny. Večírek psychedelických kytarových ploch poslouží také jako warm up třetího ročník Festivalu Spectaculare, který je naplánovaný na přelom ledna a února 2016.
 

Večer zakončí femme fatale elektronické scény, která se vrací do Prahy a svým DJ setem doplní line up Spectaculare Warm up. Angličanka s českými kořeny je objevem legendárního  labelu Ninja Tune. Producentka a zpěvačka v jedné osobě si svou experimentální elektronikou doplněnou podmanivými vokály získala srdce fanoušků po celém světě. Po hypnotickém koncertu Schnausse a Bakera svým speciálním setem roztančí Malou scénu Paláce Akropolis a bude tak sladkou tečkou Spectaculare Warm up.

Dodal: Eva Kociánová, Palác Akropolis
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SPECTACULARE WARM UP: ULRICH SCHNAUSS

Čtvrtek 26. 11. 2015
Vstup: 330 - 400 Kč
Vystupují:
ULRICH SCHNAUSS, SUPPORT AIDAN BAKER , EMIKA
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika