Gabriel & Dresden vystoupí v Duplexu

Gabriel & Dresden vystoupí v Duplexu

04. 08. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Na čtvrtek 17. 8. je připravené další pokračování residentní noci s názvem Full House Special – Top Dj Edition. Na předchozích dílech jste měli možnost vidět, ale hlavně slyšet djské hvězdy jako Antoine Clamaran, Silicone Soul a Bob Sinclar.
Na čtvrtý díl této klubovky přivezeme duo remixérů a producentů Gabriel & Dresden, které v současnosti míří nezadržitelným tempem k vrcholu djského žebříčku. Line up doplní vynikající holandský dj San a čeští Lucky Lucaso & Uwa.

gabriel and dresden

Gabriel and Dresden
Josh Gabriel a Dave Dresden, jak znějí občanská jména těchto dvou Američanů, žijí a produkují v San Francisku. Patří do TOP20 světového žebříčku DJs. Na Winter Music Conference 2006 v Miami při udílení International Dance Music Awards za rok 2005 získali prestižní ocenění – Best Remixer a předstihli tak jména jako jsou Deep Dish nebo Sasha.

Na světě snad nenajdete trancového fanouška, co by neznal jejich produkci, či alespoň remix. Čas od času se spojí jejich um i s dalšími hudebními velikány jako je Armin van Buuren, se kterým složili hit Zocalo. Dále Marcus Schulz, s kterým vyprodukovali asi jeden z největších hitů loňského roku Without you near. Naprostou legendou se stal track od projektu Motorcycle – As the rush comes, pod kterým jsou také podepsáni tito dva američtí producenti. Gabriel and Dresden zremixovali díla takových jmen jako jsou Madonna, Britney Spears, Paul Oakenfold, Annie Lennox nebo Dido. Je tomu pár týdnů, co toto duo vydalo své album s názvem Gabriel and Dresden, na kterém najdeme 12 skladeb v čele s, troufáme si tvrdit, dokonalou skladbou Sydney a neméně dokonalou Tracking Treasure Down.

V rámci turné, představujícího jejich nové album, zavítají i do pražského klubu Duplex a do partnerského klubu Brooklyn Duplex v Mostě. Bude to jejich první vystoupení v ČR!

Vstup do Duplexu: kluci 400 Kč, holky 200 Kč, s kartou klubu Duplex 200,- Kč

www.gabrielanddresden.com

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika