Ventolin před klubem Cross zdarma

Ventolin před klubem Cross zdarma

07. 06. 2016  |  Autor: Vendula Říhová  |  Komentáře (0)
Léto je cítit ve vzduchu a všechny to teď láká spíš ven než do klubu. Na čtvrtek 9. června si připravil pražský klub Cross producenta, performera a učitele v jedné osobě. David Doubek aka Ventolin se představí ve všech svých polohách. Vážně.

Pro ty, kteří si pod pojmem Ventolin představují lék na astma, uvedu věci na pravou míru. Ventolin působí na české scéně trochu jako zjevení. Osobitý umělec přišel s projektem Ventolin v roce 2007. Po koncertní šňůře v Česku a na Slovensku ho trochu zastínil Davidův druhý projekt – kapela Kazety. Comeback Ventolin zaznamenal v roce 2011, kdy zapracoval na desce a na konci října 2012 vydal LP Totem.
 

Ve čtvrtek se Ventolin představí nejprve v roli učitele. Od 17:30 začne před Crossem workshop, kde v praktické lekci představí základní prvky svého nástrojového vybavení a skladebné postupy, které uplatňuje ve svém živém vystoupení. A právě jeho svérázné vystoupení budete mít šanci shlédnout a slyšet vzápětí. Od 20:00 venku před klubem vystřihne svůj ironický live set. A je to vůbec ironie?
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

VENTOLIN

Čtvrtek 9. 6. 2016
Vstup: zdarma
Vystupují:
David Doubek aka Ventolin live
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika