Nore En Pure, Gregor Tresher, Andy C - startuje podzim v Roxy

Nore En Pure, Gregor Tresher, Andy C - startuje podzim v Roxy

01. 09. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po neuvěřitelné první polovině roku se rozjíždí další mejdany v oblíbeném pražském klubu. Hned první víkend vystoupí švýcarská královna deep house Nora En Pure, v polovině září dorazí Gregor Tresher a měsíc uzavře  Andy C se svým konceptem all night.
2. 9. Nore en Pure
Jedna z nejpopulárnějších dýdžejek současnosti, velmi nadaná a šikovná producentka, autorka celé řady hitů a oblíbených remixů - to je Daniela Niederer alias Nora En Pure. Její melodický a okouzlující styl produkce skladeb se velmi brzy stal módní záležitostí a vytvořil jí velkou základnu fanoušků po celém světě.
 

16. 9. Gregor Tresher
Ve světě elektroniky závislém na nových trendech, existuje několik stálic, které je dlouhodobě přesahují. Jednou z nich je bez debat německý producent a techno legenda Gregor Tresher. Majitel labelu Break New Soil a tvůrce nesmrtelných techy melodií jezdí po světě a rozdává hutný groove již od 90-tých let. Dle všeho s tím nehodlá přestat. Několik skvělých alb a releasy jako A Thousand Nights nebo Full Range Madness provázeli celou jednu techno generaci a nové album Quiet Distortion má ambice oslovit nové, na historii techna nevázané, publikum.

Gregor Tresher

30. 9. Andy C All night
„Vezmu vás na dlouhou cestu všemi možnými styly a žánry drum&bassu. Bude to párty roku.“ vzkázal Andy českým fanouškům. Je známý svou precizní djskou technikou a především schopností budovat dlouhé sety, během kterých prezentuje drum&bass ve všech současných odstínech. Právě takový je i aktuální projekt Andy C All Night, se kterým během jednoho roku vyprodal velké anglické kluby včetně Brixton Academy.

Andy C

V říjnu klub oslaví 24. narozeniny a týdnu oslav bude v Roxy kralovat Solomun!
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

NORE EN PURE

Pátek 2. 9. 2016
Vstup: 200 Kč
Vystupují:
NORE EN PURE (CH), support: Lumiere, Manio, tba
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika