Koncert Wolfmother podpoří rakouská kapela Mother’s Cake

Koncert Wolfmother podpoří rakouská kapela Mother’s Cake

28. 09. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Rakouská hard-rocková formace Mother’s Cake zvládla za osm let své existence vydat dvě alba a koncertovat po boku legend jako Iggy and the Stooges, Deftones nebo Limp Bizkit. Za jejich úspěchem stojí um kombinovat funkové pasáže s hard-rockovou energií.
U nás se představí poprvé jako support pro australské Wolfmother, kteří vystoupí v ROXY v rámci Gypsy Caravan Tour už 10. listopadu.
 

Z malé vesničky v Tyrolských Alpách až do vyprodaných klubů. Rakouská hard-rocková formace Mother’s Cake zvládla za osm let své existence vydat dvě kritikou i fanoušky ceněná alba. Svou debutovou desku Creations’s Finest  vydali v roce 2012 a hned první single “Soul Prison” získal necelých 300 tisíc shlédnutí na Youtube. Minulý rok vydali své druhé album “Love The Filth”, které si opět získalo pozitivní reakce (Arctic Drones review) a i díky tomu si je pro svou show vybrali jako support Limp Bizkit.

Mother’s Cake umí skvěle kombinovat funkové pasáže s hard-rockovými a nebojí se přidat ani trochu psychadelie. U nás se představí poprvé jako support pro australské Wolfmother, kteří vystoupí v ROXY v rámci Gypsy Caravan Tour už 10. listopadu.

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WOLFMOTHER

Čtvrtek 10. 11. 2016
Vstup: od 680 Kč
Vystupují:
WOLFMOTHER (AUS), Mother’s Cake (AT)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika