Vyjádření pořadatele k neúčasti Gurua na Hip Hop kepmu

Vyjádření pořadatele k neúčasti Gurua na Hip Hop kepmu

22. 08. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Ani Hip Hop Kemp neporušil tradici a jeho Line up se neobešel bez ztráty jednoho ze slibovaných headlinerů. Jak už jsme napsali, nedorazil tahoun hlavně pro odrostlejší hopery, legenda amerického rappu - Guru z Gang Starr. Přečtěte si vysvětlení pořadatele spolu s originálním emaielm od jeho managementu.
V sobotu bohužel na Hip Hop Kemp nedorazil jeden z nejočekávanějších zahraničních hostů, americký rapper Guru. Ačkoliv se pořadatelé festivalu chtěli vyhnout jakýmkoliv problémům a proto zajistili s velkým předstihem přímý let do Prahy na 19. srpna (letenky byly zaplaceny již 1. června 2006), stalo se přesně to, co nikdo nechtěl a Guru nakonec do Čech nedorazil.

Vinou letecké společnosti byl zmiňovaný let předimenzován o 25 osob a Guru se svým týmem nemohl nastoupit na palubu letadla. Produkce Hip Hop Kempu samozřejmě ihned po obdržení zprávy o situaci na americkém letišti začala shánět náhradní let, ale to se bohužel ukázalo jako nadlidský úkol. Situaci nepřispělo ani to, že Guru nebyl zrovna spokojen s jednáním personálu přímo na letišti a po několikahodinovém vyjednávání o přebookování letu, sám přestal komunikovat.

E-mail, který Guru zaslal Depo Crew
We are stuck at Newark Airport right now because Czech Airlines says that the flight is overbooked and that the travel agent should have preconfirmed our seats. There is a line of about 25 people here so I dont know that we will make the flight and the next flight is on Sunday so I dont know if we are going to be able to make this concert. We were here early like at 300pm and the flight leaves at 545. We are in no way responsible if we cannot make it to Prague. Please know that we had all the intentions in the world to come and rip the festival for the people in Prague and for you guys as we are some of the most serious entertainers you will meet and we love what we do! We feel awful that this was not able to happen so please forward this e-mail to the promoters in Prague and let them know we will be available for any future events.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika