Label Med School se vrací se svou showcase do Roxy

Label Med School se vrací se svou showcase do Roxy

27. 01. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Milovníci liquid funku a inteligentního drumbassu pozor! Sesterský label Hospitalu Med School se opět vrací do Prahy. Již dvakrát se jim podařilo vyprodat ROXY a tentokrát přijíždí i se speciálními hosty Technimatic.
Během této noci nás čeká na hlavním pódiu čistě zahraniční line up od začátku do samotného konce. Nebudou chybět Etherwood, Keeno nebo Anile. Celým mejdanem provede dvorní Med School MC Ruthless.
 

Předprodej začíná ve čtvrtek 26. ledna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24hodin.

Med School minulý rok oslavil ve velkém stylu 10 let své existence a po loňské vyprodané show v ROXY přijíždí znovu i se speciálními hosty.. Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský a více experimentální label Hospital Recordings, se v lavicích pomyslné lékařské fakulty vystřídali studenti jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood nebo  Keeno. Smyslem je přinášet experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a posouvá hranice drum&bassu tam, kde by je před pár lety málokdo čekal.

17. března přiváží v rámci další showcase i speciální hosty, kterými jsou britští liquid-funkoví mágové Technimatic, kteří v minulém roce vydali nádherné album Better Perspective. 100% kvalita a to nejlepší z liquid funku a deepového drum&bassu v podání Med School a Technimatic. Be there or be square!

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MED SCHOOL

Pátek 17. 3. 2017
Vstup: od 290 Kč
Vystupují:
Etherwood + special guest: Technimatic, Keeno, Anile, Whiney, Neve, Mullett + MC Ruthless
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika