Hip Hop Kemp byl největším hip hopovým děním v Evropě

Hip Hop Kemp byl největším hip hopovým děním v Evropě

28. 08. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Jubilejní 5. ročník Hip Hop Kempu provázelo skvělé počasí a také rekordní návštěvnost. Díky bohatému programu dorazilo na plochu letiště v Hradci Králové celkem dvacet tisíc lidí, což vyneslo Hip Hop Kemp na pozici největšího hiphopového festivalu v Evropě!
Již ve čtvrtek, který byl jakýmsi nultým dnem festivalu, tedy zahřívacím kolem, dorazilo do areálu stanového městečka zhruba šest až sedm tisícovek fanoušků hiphopu. Pořádající agentura Depo Crew po zkušenostech z minulého roku připravila na tento večer hudební program ve dvou hangárech, kde hráli DJové a zazněl i živý rap.

Samotný Hip Hop Kemp nabídl od pátku do neděle zhruba 500 účinkujících z různých koutů světa, z toho více než stovku živých projektů. Kromě hlavního pódia zněla hudba hned na několika scénách, k tomu musíme připočítat ještě beatbox či freestyle, divadelní a filmovou stage, sportovní exhibice, motokáry, basketball a další doplňkové aktivity. Festival zkrátka poskytl zábavu opravdu každému, stačilo si jen vybrat.

Hip Hop Kemp

Na Hip Hop Kempu vystoupili všichni umělci, s jedinou výjimkou, kterou tvořil americký rapper Guru. Ten bohužel nemohl vinou letecké společnosti dorazit včas, což mrzí především samotné organizátory.

V závěru nedělního koncertu hlavní hvězdy Hip Hop Kempu, amerických Non Phixion, nebe rozzářil tradiční ohňostroj, který byl pomyslnou tečkou za festivalem, ačkoliv hudba v hangárech utichla až kolem šesté hodiny ranní. I přes velkou účast probíhala celá akce v poklidu a policejní hlídky ani záchranáři prakticky nemuseli zasahovat.

Pořadatelé by touto cestou rádi poděkovali všem návštěvníkům letošního Hip Hop Kempu za to, že se podařilo udržet atmosféru, která doposud provázela každý ročník. Pevně věří, že v podobném duchu bude moci festival hodnotit i v dalších letech.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika