Sobotní Circle U bukanýra

Sobotní Circle U bukanýra

04. 08. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Další díl klubové noci Circle pod taktovkou Underground Republic se pomalu blíží. První sobotu v měsíci 5. 8. si nic neplánujte, protože pro Vás máme připravený speciální večírek Circle a dva zahraniční hosty k tomu! 
Hlavním hostem , který s námi rozhoupe podpalubí houseboatu Bukanýr do příjemných vln bude DJ původem z holandského Arnhemu a nyní usídlen v Berlíně, který je beze sporu hlavní tepnou underground electronic music. EL MUNDO, vlastním jménem Pim van der Burgt, se pohybuje na scéně jako dj a producent více než 10 let. Hudba, která by ho vystihla a ta, kterou tvoří, je přímo ze srdce a produktem jeho osobnosti. Jak píše ve svém biu: „warm and characteristic“…. to je El Mundo! 
 


Aktuálně vydává pod značkami Bondage-Music, Get Physical Music, 8bit Records nebo třeba Electronical Reeds a dalšími… Není třeba dále představovat. Všichni určitě již slyšeli některý track z jeho tvorby. No a to ještě není vše! Druhým hostem, který rozjede celý večírek, bude talentovaný DJ Jasper z Holandska. Ten dorazí na doporučení od samotného El Munda. Nesmí chybět zbytek line upu. Ten uzavírá complete banda UR: Rob Smile, Jag Kiranmay a Peter Costa. 5.8.2017 si tedy povinně zapsat do diářů! Dejte vědět svým známým. Chceme vytvořit dokonalou atmosféru a to by bez cluberů, kteří hudbu vnímají srdcem, rozhodně nešlo. 

El Mundo soundcloud: https://soundcloud.com/elmundomusicpage
El Mundo beatport: https://www.beatport.com/artist/el-mundo/108765
FB Event: https://www.facebook.com/events/303374113407672/

Dodal: Bo.dan, Bukanyr.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CIRCLE

Sobota 5. 8. 2017
Vystupují:
djs EL MUNDO (Bondage music/ Berlín), Jasper (NL), Rob Smile, Jag Kiranmay, Peter Costa (Underground Republic crew)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika