Hvězda světového techna Reinier Zonneveld poprvé v ČR

Hvězda světového techna Reinier Zonneveld poprvé v ČR

28. 08. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Headlinerem podzimní Elektry bude uznávaný techno producent Reinier Zonneveld. Oliver Koletzki ho označil za největší talent svého labelu Stil vor Talent. Autor melodických skladeb přesahujících hranice svého žánru představí 22. září na Flédě do detailu propracovanou show k albu Megacity Servant. 
Na hlavní scéně ho podpoří Orbith, Bastien, JPJ a Thin and Thick, atmosféru dotvoří Visualove. Akce vyvrcholí oficiální afterparty v klubu Exit.
Nizozemský DJ a producent Reiner Zonneveld pokrývá techno v celé jeho šíři od ambientu přes minimal, deep house až po jeho spirituální odnože. Během posledních dvanácti měsíců raketově vystoupal mezi nejhranější a nejprodávanější producenty na světě. V září 2016 vydal album Megacity Servant, v němž experimentuje a dekonstruuje klasické acid a disco fragmenty. Jeho vlajkový singl Things We Might Have Said se několik týdnů držel na prvním místě žebříčku Beatport Main Top 100. V únoru Reinier rozjel vlastní label Filth On Acid, v rámci něhož spolupracuje s respektovanými producenty jako Oliver Koletzki, Coyu, Sharam, Secret Cinema. V březnu zremixoval Mobyho největší hit Natural Blues a vypustil EP Centaur (Stil vor Talent) ovlivněné new age, v dubnu EP Degenerate, poprvé u značky Suara. V květnu se vrátil ke spolupráci se zpěvačkou Cari Golden (sametový hlas na Things We Might Have Said) na EP Bending the End, v červenci s Coyu a La CouCou vypustil track My Head Is On Fire (Filth on Acid) a v srpnu bylo na světě další EP Dominance (Suara).

Reinier Zonneveld poprvé v ČR 
Hudbě se Reinier věnuje od dětství. Ve dvanácti hrával improvizovaná klavírní vystoupení pro více než tisíc lidí. Když se později začínal přiklánět k technu, jeho učitelé a lidé z okruhu klasické hudby v Nizozemsku se ho snažili přemluvit aby to nedělal, protože nechtěli přijít o jeden z největších talentů. Klasické hudební vzdělání využívá při produkci elektronické hudby, díky čemuž jeho tvorba vybíhá daleko za hranice techna. Získal si respekt a podporu Carla Coxe, Svena Vätha, Adama Beyera, Johna Digweeda, Richie Hawtina a dalších renomovaných umělců. Jeho skladby a remixy se objevily mimo jiné na kompilacích vydavatelství Stil vor Talent, Future Soundz, Van Czar Series, Riot Recordings, Yoshitoshi Reco a dalších. Nechyběl na žádném zásadním festivalu elektronické hudby jako Awakenings, Mysteryland nebo Sónar.

Na scénu Reiniera uvede rezident klubu EXIT Bastien a produkční Elektry JPJ. Elektrizující atmosféru večera prodlouží zakladatel Elektry Orbith a oblíbená dvojice Thin & Thick. Na malé scéně se postupně vystřídají Othervision, Loew, Jane Miltz a FlyTech. O Vjing se postarají VISUALOVE. Po skončení akce na Flédě Elektra pokračuje oficiální afterparty v klubu EXIT v režii trojice Djs Mechanik, Dazy a Andy Smitth.

Dodal: Sabina Coufalová, klub Fléda
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ELEKTRA: REINIER ZONNEVELD LIVE

Pátek 22. 9. 2017
Vstup: 300 - 350 Kč
Vystupují:
Reinier Zonneveld live live (NL), JPJ, Bastien, Orbith, Thin & Thick, Othervision, Loew, Jane Miltz, FlyTech
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
SpringFunk 2020 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (115 MB)
Mastermix #647 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (120 MB)
Mastermix #648 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (124 MB)
Mastermix #649 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (118 MB)
Mastermix #650 (Mixcloud.com)
26. 03. 2020 (119 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika