Marky zahájí září ve Stormu

Marky zahájí září ve Stormu

30. 08. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tento pátek vás čeká pořádná bejkárna jménem Dnb Rodeo. Tentokrát se na tomto tradičním mejdanu představí velká legenda světové DnB scény, turntablista, skvělý dj a producent v jedné osobě - dj Marky z Brazílie! Určitě si nenechte ujít jeho originální show v pražském klubu Storm, garantujeme, že to bude nezapomenutelný zážitek. 
Marco Antonio Silva a.k.a. DJ Marky je brazilský drum & bassový DJ a producent původem ze Sao Paula, který se DnB věnuje již od roku 1992. Ve své zemi získal ocenění nejlepšího DJe roku 2012 a Osobnost roku 2013. 
 

Společně s brazilskými DJs Patife, XRS Land a Drumagick vytvořili nový DnB zvuk, který se stal populárním po celém světě s releasy, jako jsou „LK“ a „Só Tinha Que Ser Com Você“. Roku 1998 si získal pozornost DJe Bryana Gee, vedoucího V Recordings, který ho viděl hrát v Sao Paulu a pozval Markyho do Londýna, kde se seznámil s DJem Hypem a Goldiem. Tato zkušenost vyústila v rezidenturu v klubech Movement a The End, práci pro anglické BBC Radio 1 a celosvětovou popularitu. V roce 1999 ho britští hudební kritici ocenili jako "Nejlepšího nového DJ". Jeho hudbu si můžete užívat i při hraní videohry FIFA Street 2. 

Od Markyho můžete očekávat skvělé DJské schopnosti, propracovaný a přesný mix a také pečlivou volbu a kombinaci repertoáru. Jeho diskografii si můžete projít a poslechnout na webu discogs.com. 

LINE UP
Dj Marky (BR)
Akira
Fallen Gemini
Lee Meow
HellSmith
Storm Club residents

VSTUPNÉ
Předprodej od 150 Kč do 190 Kč
Na místě 200 Kč do 22:00, poté 250 Kč

VÍCE INFORMACÍ
DnB Rodeo w/ DJ Marky

Dodal: Jana Pflegerová, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DNB RODEO - DJ MARKY

Pátek 1. 9. 2017
Vstup: 150 - 250 Kč
Vystupují:
Dj Marky (BR), Akira, Fallen Gemini, Lee Meow, HellSmith, Storm Club residents
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika