Beats Evolution Conference v klubu Storm

Beats Evolution Conference v klubu Storm

03. 01. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
První drum & bass konference oznámila zimní verzi projektu s názvem Beats Evolution Workshops. Zimní edice se zaměří na producenty a producentské workshopy a proběhne v polovici února 2018 v pražském klubu Storm. Projekt Beats Evolution Conference a Beats Evolution Workshops je úzce spojen s festivalem Let It Roll.
V návaznosti na úspěšné první vydání Beats Evolution Workshops v únoru 2017 oznámili pořadatelé druhou edici konference, která se bude zaměřovat na producentské workshopy a začínající umělce. Konat se bude těsně před festivalem Let It Roll Winter 16. - 17. 2. 2018. Podle slov pořadatelů se návštěvníci mohou těšit na dva dny plné demo listening sessions, masterclasses a spousty dalšího s některými z předních drum & bass producentů.

Beats Evolution Conference

Producenti se na workshopech dozvědí ty nejnovější tipy a triky na poli produkce a získají rady, jak posunout svou hudbu na novou úroveň od některých z nejvýznamnějších producentů drum & bass scény. Začínající producenti zároveň budou mít možnost probrat svou tvorbu s těmi nejlepšími bass umělci. Již letní konference se zúčastnili ty největší osobnosti a producenti bass scény včetně ambasadora projektu Andyho C a organizátoři slibují silný program i pro zimní vydání.

Beats Evolution Workshops spolupořádá tým, který stojí mimo jiné za festivalem Let It Roll, jehož zimní edice proběhne 17. 2. 2018 v PVC Letňany.  Díky našim partnerům a skvělé spolupráci s účinkujícími se podařilo zajistit, že bude na Beats Evolution Workshops VSTUP ZDARMA! 

Oficiální stránky konference: www.beatsevolution.com

Dodal: Ema Vašková, Beats Evolution Conference
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BEATS EVOLUTION WORKSHOPS

Pátek 16. 2. 2018
Vstup: zdarma
Vystupují:
Culture Shock, Skankandbass, The Prophecy, Changing Faces, Rido, A-Cray, Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Akira, PMDR, Brooklyn, Volume Plus, Touchwood, Houbass, Blofeld, Pe:Te, Kan-Jacca, Mazzon, Thiew, Fallen Gemini
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika