Prokop Holoubek z Midi Lidi složil hudbu pro film Mlsné medvědí příběhy

Prokop Holoubek z Midi Lidi složil hudbu pro film Mlsné medvědí příběhy

04. 08. 2020  |  Autor: redakce  |  Komentáře (3)
„Když se sejdou medvědi u jednoho stolu, nevadí, že nejedí, hlavně, že jsou spolu….“ Film Mlsné medvědí příběhy o veselém dobrodružství dvou věčně hladových chlupáčů a jejich kamarádů má zbrusu novou písničku Medvědí sraz z dílny Prokopa Holoubka z kapely Midi Lidi.
Ten je zároveň i autorem hudby k celému filmu. Mlsné medvědí příběhy vstoupí do distribuce v novém termínu 10. září, v exkluzivní předpremiéře budou uvedeny 8. září na Zlín Film Festivalu. V povídkovém dobrodružství režisérek Kateřiny Karhánkové a Alexandry Májové určeném nejen nejmenším divákům se na plátnech kin objeví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška. Hlasy jim propůjčili David Novotný a Lukáš Příkazký.
 

Medvědí sraz - písnička z filmu Mlsné medvědí příběhy, v kinech od 10. září 2020 from Bionaut on Vimeo.

Prokop Holoubek z kapely Midi Lidi si skládání hudby pro nejmenší diváky vyloženě užíval. „V posledních letech ode mě kapela dostávala občas mírně infantilní nápady, které končily v šuplíku obrazně nazvaném ‚hudba do večerníčků‘. Když pak přišla nabídka od režisérek Mlsných medvědích příběhů, krásně se to sešlo,“ říká hudebník Prokop Holoubek. Holoubkovým cílem bylo, aby hudba zněla zároveň elektronicky a „přírodně“, protože Mlsné medvědí příběhy se odehrávají v lese. Autorem vtipného textu, který s hudbou rytmicky koresponduje, je jeden ze scenáristů filmu Tomáš Končinský.

Jeden je velký a druhý je mrňousek. A oba mají stále hlad. Nedvěd a Miška vaří v Mlsných medvědích příbězích nejrůznější dobroty, sbírají houby, slaví Vánoce v létě, protože je každý rok kvůli zimnímu spánku prospí, dokážou, že se umí nejen pohádat, ale i usmířit a chystají také velkou medvědí hostinu pro kamarády z celého světa. Středometrážní film Mlsné medvědí příběhy ocení především nejmenší diváci, ale bavit se budou i jejich starší sourozenci a rodiče. Snímek vznikl volně na motivy knížek Zbyňka Černíka Malá medvědí knížka a Taková medvědí rodinka, výtvarníkem filmu je Filip Pošivač. V dalších rolích zazní hlasy Jana Vondráčka nebo Pavly Tomicové.

Povídkový film Mlsné medvědí příběhy navazuje na loňské podzimní pásmo Hurá na pohádky a je zároveň pozvánkou na připravovaný šestadvacetidílný večerníček Mlsné medvědí příběhy, který Česká televize uvede v roce 2021. Producentkou Mlsných medvědí příběhů je Bára Příkaská ze společnosti Bionaut. Koproducentem je Česká televize – kreativní producentka Barbara Johnsonová a irské animační studio Treehouse Republic. Vznik filmu podpořil Státní fond kinematografie a evropský program Kreativní Evropa MEDIA. Do kin ho uvede společnost Aerofilms. Více na www.bionaut.cz

Dodal: Klára Mixová, 4press
3 KOMENTÁŘE
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:

17. 10. 2022 | 07:02:58
+0 | -0

https://bestessaywriter.co.uk/


HI dear, I am Gary Larry here and I want to get the assignment by scholarship essay examples service. I hope I will get the task successfully this month and I need two other projects which I have been told.


04. 10. 2022 | 09:27:44
+0 | -0

https://reportwritinghelp.com/It\'s none of my work. I see that blog. Children mostly like this type of blog. I quickly Leaving this blog I am about to go to the Vertical report service blog which I site I mention is a good and helpful site.


07. 05. 2021 | 13:08:03
+0 | -0
https://www.infobrez.com/HR-consultancy-service
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2023   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika