Výzva pro Djs: Zahraj si na Dance Music Awards!

Výzva pro Djs: Zahraj si na Dance Music Awards!

08. 01. 2007  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Poslouchej.net má nabídku pro všechny Djs! Hledáme djské jméno, které si zahraje nejen na slavnostním vyhlášení výsledků ankety DMA, ale i na Warm upu v Abatonu už v pátek 26.1. Pošli nám své demo a máš tak jedinečnou možnost pořádně vystrčit růžky.
dance music awards

Poslouchej.net hledá nové talenty i známější tváře elektronické scény, kteří by si rádi zahráli na prestižním večeru Warm up Dance Music Awards 2006, který proběhne 26. ledna v Prostoru Abaton. Mimo vystoupení na této velké hudební události tě čeká i mediální rozruch kolem tvého jména (krátký profilový rozhovor, články a reklamní vizuály) za podpory všech významných hudebních medií, ale i zajímavá finanční odměna a volné vstupy pro tvé přátelé.

Co pro to musíš udělat? Zašli nám na adresu redakce@poslouchej.net link na své demo společně se svou biografií do 15.1. Ze všech došlých setů vybereme nejlepší z Vás, které odměníme aktivní účasti na projektu Dance Music Awards 2006.

A pozor! Šance rozhodně není malá, protože stejnou výzvu připravili i mediální partneři Techno.cz a pokud holduješ spíše brejkům, zkus štěstí i na serveru Breakbeat.cz

Výherce veřejně vyhlásíme v pondělí 22. ledna.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika