Febiofest 2007

Febiofest 2007

10. 03. 2007  |  Autor: Pierre  |  Komentáře (0)
Febiofest je dnes největší audiovizuální přehlídkou ve Střední Evropě! Začínal jako malá akce ve dvou pražských kinosálech.

14. ročník mezinárodní přehlídky, filmů, televize a videa.

PRAHA: 22.3. - 30.3. REGIONY: 2.4. - 15-4.

Hlavní část festivalu proběhne jako každoročně v Praze, kde se během festivalového týdne promítne nejméně 400 celovečerních, krátkých, dokumentárních, experimentálních a animovaných filmů. Středobodem festivalu bude stejně jako vloni Village Cinemas Anděl, kde bude tiskové centrum, doprovodný program a především nabitý program všech sálů multiplexu.

Po skončení pražské části zavítá výběr z programu Febiofestu i do několika dalších českých měst (Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Liberec, Pardubice).

Febiofest již po dvanácté proběhne i na Slovensku, kde letos mimořádně začíná ve stejném termínu, jako v Praze (27. března) a publiku se představí samostatný program, který bude z české části programu čerpat jen velmi málo.

Návštěvnost Febiofestu se v posledních letech ustálila na cca 150 000 divácích. Letošní 14. ročník pravděpodobně navštíví více diváků, než kolik jich shlédne program všech ostatních festivalů v ČR dohromady!

Vstupné během festivalu zůstane i nadále hluboko pod běžnou cenou lístku do kina. Pražská část Febiofestu zve diváky na kinematografické lahůdky už několik let za 69 Kč!!!. V regionech bude vstupné stejné nebo dokonce menší.

www.febiofest.cz

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika