První vyjádření pořadatelů k akci Carl Cox & Friends

První vyjádření pořadatelů k akci Carl Cox & Friends

04. 07. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Pořadatelé nelenili a v sobotu zaslali první vyjádření k páteční party... Carl Cox je bůh, zastavil déšť :)
Včera bylo skoro všechno špatně. Přechod studené fronty přes Českou republiku, pršelo už druhý den, letadla s DJs na palubě měla zpoždění jedno za druhým. Několik produkčních aut a dodavatelských kamiónů mělo nehody (naštěstí šlo jen o techniku), bouřka shodila projektory. Díky silnému větru pršelo odpoledne na gramofony na hlavním pódiu, tak, že se téměř nemohlo hrát. Dvě věci nás ale podrželi. Byli jste to vy a byl to Carl Cox se svými „kamarády“. Celý organizační tým, partneři festivalu a také Carl Cox by vám rád především poděkoval. Že vás bude téměř 10000 a že vytvoříte takovou atmosféru, v to nikdo z nás včera odpoledne nedoufal. Děkujeme! Víc nemůžeme napsat. Vlastně jo, největší obdiv míří poslední tisícovce návštěvníků, kteří si lístek zakoupili až na místě. RESPECT TO ALL.

Podle posledních informací, se nikomu nic vážného na festivale nestalo, špinavé botky k festivalu patří, afterparty v tuto chvíli ještě běží, Carl Cox odlétá na festival Roskilde a malá omluva míři všem, kteří při odjezdech zapadli na rozbahněných cestách.

Jak říkal Carl Cox „It is a rock’n’roll” a my k tomu dodáváme: “Hodně nám to připomínalo atmosféru druhého, dnes již legendárního festivalu Summer Of Love, tenkrát ještě ve Svojšicích. Doporučujeme pokračovat na Underworld, Cosmic Tripu a na konci léta se uvidíme na Summer Of Love, letos to asi bude velký!

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/cox3.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika