Elite Force na Breaksome

Elite Force na Breaksome

14. 11. 2007  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
(Promotion) V pátek 16.11. očekáváme od středních poloh lámání, v nížinách – a v podzemním klubu Roxy zejména – lámání vydatné. Důvod je jasný. Dorazí k nám z Velké Británie na Breaksome projekt Elite Force!
Simon Shackleton, který za Elite Force stojí, začal produkovat již v roce 1996, kde hned zkraje vyšla na labelu Fused and Bruised série jedinečných vinylů a remixů. l Po několika letech ve stájích Whole9Yards a Moonshine se stal hlavním tahounem labelu Adrift Recordings (známějšího jako Kingsize Records) a založil svou další značku Used & Abused. Simonovi je často připisován zásadní podíl na rozvoji tech-funku (elektronického eintopfu, ve kterém najdete breakbeat, house, techno i electro). Má za sebou má plno hitových singlů a chlubit se může přízní takových kolegů, jakými jsou James Zabiela, Plump DJs, Laurent Garnier či Damian Lazarus.

Hudbu Elite Force můžete slyšet i ze stříbrného plátna, a to nemluvíme o žádných dávno zapomenutých béčkách. Matrix, Charlieho andílci, Vrána, Sběratel kostí, Šakal, Spiderman 2, Arlington Road, Mortal kombat, to je jen pár z nich.

Jeho webcasty Strongarm Sessions (www.protonradio.com) zveřejňované dvakrát do měsíce od roku 2001 se na internetu staly už známým pojmem a i pro vás mohou být tím nejlepším doporučením předtím, než Elite Force uslyšíte v Roxy.

Vedle Elite Force zahrají rezident Saku s Yannickem a Adelightem. Chill out obsadí djs Panorama & Sweg. Do 23:00 vstup 150czk, po 23:00 vstup 200czk.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BREAKSOME

Pátek 16. 11. 2007
Vstup: Do 23:00 vstup 150Kč, po 23:00 vstup 200Kč
Vystupují:
Special guest: Elite Force (used&abused rec., uk) Resident dj Saku(breakbeat.cz) Guest djs: Yannick (roxy booking) & Czech(myspace.com/djczech) Chill out djs: Panorama (shadowbox) ...
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika