BM club v Žilině otvírá již 16.září!

BM club v Žilině otvírá již 16.září!

23. 08. 2005  |  Autor: George  |  Komentáře (0)
To že naši slovenští bratři nezahálejí a snaží se aktivně oživovat taneční scénu svědčí i zprávy o nově otevřeném žilinském klubu…
Milí priatelia, vždy je veľa dôvodov na radosť, keď sa podarí uviesť do činnosti novy klub. A práve takúto radosť sme si spravili v Žiline. Neotvorili sme síce z brusu nový klub, ale podarilo sa nám opäť vrátiť čaro elektronickej hudby do priestorov, v ktorých sa začala formovať klubová scéna v našom meste. O to väčšiu máme radosť, že práve tento priestor je opäť prístupný, nie len žilinským clubberom;.

Niečo o nás:

Klub sídli na Rosinskej ceste pri SOU chemickom v CO kryte. V tesnej blízkosti klubu sa nachádza parkovisko, kde si môžete bezplatne odložiť vašich tátošov. Po prekonaní pár desiatok schodov sa dostanete do podzemných útrob nášho klubu, kde sa o Vás postará milý personál. Klub má kapacitu cca 150 dobre baviacich sa ľudí, v extréme 200 kusov.

Otvárame:

Celé toto pravidelné elektronické šalenie sa rozbehne 16.09.2005. Pripravujeme aj spoluprácu s Reaction Control . V blízkej dobe prebehne teda aj vlna spomínaných techno masteníc. Určite je sa na čo tešiť. More info: www.bmclub.sk. Stránka bude spustená v priebehu septembra/ září.

Tešíme sa na Vašu návštevu... a 16.09.2005 sa stretneme na parkete...

autor: Dj Marosh
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika