Apokalypsa  2nd stage Sound of Ibiza

Apokalypsa 2nd stage Sound of Ibiza

29. 08. 2005  |  Autor: George  |  Komentáře (0)
Info o DJs, kteří budou hrát na druhé stagi na Apokalypse
CHARLIE JAN (Varšava, Polsko)

narodil se v roce 1979, začal hrát ve svých 21 letech, počátek jeho kariéry je spjat se Sentence night parties v dnes již neexistujícím klubu W5. V roce 2001 namixoval v Polsku legendární demo, které pro spoustu polských kluberů znamenalo přechod k progresivu. Na začátku roku 2002 založil bookingovou agenturu - Decadance, která byla zodpovědná za pořádání progresivových akcí v dalším skvělém klubu - Piekarnia. Charlie Jan spoluorganizoval party Progression Sessions, Sadie Nite Live!, Noc Kupaly a Decadance parties. na kterých si zahrál s DJi jako Sander Kleinenberg, Starecase, Yunus nebo James Holden. Zahrál si ve všech významných klubech po celém Polsku od Sfinks (Sopot), přes Forum Fabricum (Lódz), po Metropolis (Wroclaw). Jeho sety byly také hrány na místním Programu 3 (něco jako Český rozhlas). Nyní pracuje na své produkci ve studiu. Patří bezesporu k nejlepším polským progressive-tranceovým DJům. Toto bude jeho druhé vystoupení v České republice. První křest ohněm si úspěšně odbyl na brněnské klubovce Sound of Ibiza, kde sklidil velký úspěch.


YVEL&TRISTAN (Budapešť, Maďarsko)

Tito dva borci z Budapeště začali skládat hudbu každý zvlášť, ale skutečný úspěch dosáhli až poté, co začali hrát spolu. Během pár měsíců se dostali mezi elitu maďarské DJské scény a to hlavně díky své producentské práci obsahující překrásné melodie plné pocitů a euforii. Úspěch tohoto dua značí i to, že jejich remix na Quasar - Together hrál i sám John Digweed v jeho legandárním Kiss FM show, jejich další track Pillow se mimo jiné dostal i na kompilaci Nicka Warrena Global Underground 28! Kdo máte rádi hudbu s myšlenkou, tracky, ze kterých vám běží mráz po zádech, nebo jen chcete zažít tzv. hudební orgasmus, tak přesně pro ty to bude nezapomenutelný DJ set od těch nejlepších ze současné maďarské scény. Hráli již s: Jimmy van M, Christopher Lobsinger, Steve Portier, Nils Noa, Austin Leeds, Lee Burridge, özgür Can, Andy Moor.....


CHAB! (Maďarsko)

Chab! Alias Csaba Tóth se narodil v roce 1980. Elektronická hudba ho zaujala už v jeho mládí a v podstatě celý jeho život se točí kolem toho. 3 roky se zabývá s DJingem a úspešně stoupá na fiktivním žebříčku Maďarských DJů. Spojil se s dalšími 3 mladými DJi a založil Newsounds Team. Pár týdnu na to dostali rezidenturu v klubu Cuba Libre v Maďarském Györi. Jejich úspěch značí stále větší návštěvnost jejich nocí, kde se o víkendech sejde pravidelně 500 až 1000 lidí. Jeho hudební paleta je široká, ale upřednostňuje jemnější tracky, plné vzrušujících pocitů, což zaujme i nejnáročnější partypeople. Hrál skoro s celou maďarskou scénou a také třeba s DJi jako Jimmy Van M, Andy Moor, Oliver McGregor, Corvin Dalek, Little Loui a dalšími.


EDGAR DEGAS (aka RADAN MACH)

Bezesporu patří mezi moravskou progresivovou špičku, což bylo oceněno hraním na letošní Summer of Love, na podzimní Citadele a Apokalypse. Jeho názor na hudbu je: "Je jen jedna hudba, a proto se nejde vymezovat pouze na jednu její část." Radanovy sety jsou prodchnuty zvláštní emotivní náladou, kterou je třeba si pořádně vychutnat. Nyní Radan spolupořádá trance/progresivovou party Sound of Ibiza v brněnském klubu 7.nebe, která se po pár dílech zařadila mezi nejoblíbenější v Brně. Právě díky úspěchu Sound of Ibiza přidal do programu pravidelné středy v klubu 7nebe pod názvem Welcome to Miami, samozřejmě s progresivem a trancem. Vinylshop Fatalrecords který vlastní funguje úspěšně i jako on-line shop www.fatalrecords.cz


MOLCZIK
Molczik začínal v malých pražských klubech, kde se brzy osvojil techniku mixování a interakci s lidmi. Během několika měsíců získal rezidenturu v plzeňském DVD clubu, kde hrál na pravidelných afterparties. Následovaly již plnohodnotné klubové noci, kam byla pozvána téměř kompletní česká djská špička, více angažmá na větších parties především v regionu a první hostování na Slovensku. V roce 2003 se stal členem tenkrát prestižního plzeňského bookingu Futurebeat.cz. Dnes je členem na Plzeňsku velmi úspěšné agentury Techanalitic Pruduction.

Molczik se v roce 2005 prezentuje několika odlišnými styly mezi něž patří především trance, progressive a samozřejmě techno (melodické, techtrance). Poměrně činný je i ve stylu clicks n cuts. Jeho sety mají spád, vývoj a kombinace zajímavých a „zábavných“ tracků z nich dělá hudebně tu zajímavější část party. Když k tomu připočteme Molczikovu osobitou prezentaci a někdy až komickou interakci s lidmi, je určitě vždy na co se těšit.


STJOPA
Narodil se v roce 1979 ve Znojmě. O hudbu se začal zajímat v roce 1997, kdy poprvé zkoušel vlastní tvorbu. První hraní na klubové akci HYSTERIA se odehrálo v roce 2001 v Brně v tehdejším klubu Sputnik, kde zahrál ještě techno set. V současné době se věnuje už jen tranceu a u něho by chtěl zůstat i do budoucna. Hraje převážně Uplifting Trance. Za své dosavadní největší úspěchy považuje hraní na akcích Sound Of Ibiza v Brně v klubu 7nebe a Progressive Zone v Brně v klubu Fléda. Byl pozván i do rádia Akropolis v Praze, kde představil jeden ze svých setů. Ve svých emotivně laděných setech preferuje hlavně melodičnost. Jeho největší oblíbenec a vzor je Paul Van Dyk.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika