Mic Style Contest na Dancehall Vibes v Matrixu

Mic Style Contest na Dancehall Vibes v Matrixu

31. 08. 2005  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V pátek 2. září proběhne na párty DANCEHALL VIBES v Matrixu Mic Style Contest! Těsně po letních prázdninách přichází další párty se trefným jménem DANCEHALL VIBES a se skromným podtitulkem Ofishall Summer Holiday Reggae Afterparty.
V pátek 2. září proběhne na párty DANCEHALL VIBES v Matrixu Mic Style Contest! Těsně po letních prázdninách přichází další párty se trefným jménem DANCEHALL VIBES a se skromným podtitulkem Ofishall Summer Holiday Reggae Afterparty.

O zmíněné vibes se postará parta selektorů z okruhu BingiDem - Scareface, Papapot a B.Rokka. Ozdobou mejdanu budou tanečnice ze skupiny Mara Mara, jejichž vystoupení bude zároveň i jejich pražskou premiérou / holky do toho! /. Speciálně doporučuji všem polenům, co nechápou dance ve slově dancehall a na reggae netancují, protože je pomalé… Povinnost pro všechny, kdo si užili Dancehall Queen. Tahákem prvního pátečního zářijového včera v Matrixu ale bezpochyby bude Mic Style Contest.

To je už 3. ročník soutěže pro domácí reggae DJs – rozuměj: toastery a zpěváky. Vítězem 1. MSC byl V ROCE 2003 v Matrixu Suppafly. Trofej ze Zionu kde se odehrál 2. MSC si odneslo duo Generál Kryshpeen a Dr.Kary. Letos se největším překvapením asi stane neúčast teamu z rosoundu / né, že by to pánové předem vzdali, jde o to že hrají mimo Prahu a do Matrixu to prostě nemůžou stihnout /, těšit se ale můžete na návrat veterána a championa Supaflye.

Svůj style předvede i Admirál Kolíbal, který získal letošní titul ve 45CLASH a pokud by zvítězil i v MSC, stanul by po boku Kryshpeena, který před tím než o podobné soutěže přestal jevit zájem získal obě ceny a dokázal tak svoji profesionalitu jako zpěvák i selektor. Do této chvíle účast přislíbili také: Zaga, Jezinka, Susha, Jakob a Poem - startovní pole ale zůstává otevřené - přihlásit se může kdokoliv i na místě až do začátku soutěže.

Vítěze určí tříčlenná porota / žádná změna oproti minule/, kdo ale v porotě zasedne, nebude jasné až do poslední chvíle / takhle chce nejspíš pořadatel zamezit možnosti ovlivnění výsledků: nikdo si nebude moci svého sudího předem pojistit - např. okázalou alkoholovou družbou večer před soutěží /.

Hodnotí se hlavně styl, obsah / tj. text / a reakce publika. Svůj hlas tak můžete uplatnit i vy. Na vítěze čeká trofej, nehynoucí sláva i nějaké ceny od sponzorů. A třeba se od této akce bude odvíjet i zdánlivě nepravděpodobný řetězec událostí, jenž nakonec povede až ke zvýšení nahrávací aktivity v našich krajích…

Začátek akce je ve 20:00, MSC začne ve 22:00. Mic Style Contest podporují Represent a Growshop.cz
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika