Dan Marciano v sobotu v Mecce

Dan Marciano v sobotu v Mecce

02. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Po dlouhém létě je to opět tady, Bon Cafe a jejich parádní akce. V sobotu 3.9. pro Vás odstartujeme seriál akcí se jménem Bon cafe presents Apache.
Pozvali jsme nejlepšího Francouzského Dj, miláčka všech žen a párty motor největších music-fashion akcí světa. Dj Dan Marciano je resident nejprestižnějšího klubu Paříže - Queen Club Paris, FG Radio a Fashion TV. Během večera ho doprovodí známý český DJ Paul COCX ( Bon Cafe resident) a na 2 stage se postará o Hiphop a RNB atmosferu vynikající DJ LP. Rozjezd celé akce je od 20:00 v Bon Cafe na Náměstí Republiky, kde sám mistr Dan Marciano zahraje svůj setík speciálně pro naše hosty a kde bude probíhat tzv. zahřívací kolo. Přítomni budou i zástupci naší České hudební TV kterí budou celou akci točit. Hosté Bon Cafe se mohou těšit na venkovní cocktail bar kde BONBarmani ukážou kouzlo svého řemesla a kde určitě nebude chybět super atmosfera.

Zajistili jsme pro vás přepravní společnost, která bude vozit lidi z Bon cafe přímo do nově zrekonstruovaného clubu Mecca za speciálně vytvořené ceny 30 czk na hlavu takže se můžete bez obav bavit a bavit a bavit a bavit :-). Apache v klubu Mecca začne cca o půlnoci, kde budou umístěny kyslíkové stany pro vaše pohodlí, VIP stoly s láhví pravého CHAMPAGNE a neopakovatelná atmosféra v podání hvězd Housové musiky. Kdo si nechce nechat ujít Bon Cafe presents "Apache".... Září....uvidíme se 3.9. Odvoz Vás a Vašeho vozidla je opět zajištěn za nejnižší ceny v Praze.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika