SUNDAY FEST PŘINESE NEJEN HARD CORE, HIP HOP A CROSSOVER

SUNDAY FEST PŘINESE NEJEN HARD CORE, HIP HOP A CROSSOVER

07. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
V neděli 11. září 2005 začne v 16:00 hodin v pražských Riegrových sadech první z řady festivalů pod názvem SUNDAY FEST. Jedná se o vícežánrovou „crossover“ akci, která na jednom podiu zastřeší lahůdky pro vyznavače tvrdé muziky a hip hopu..
Přes své zaměření spíše na tvrdou muziku nabídne SUNDAY FEST všem zúčastněným také hip hop, v podobě beatboxových jedniček Freaky Jesuse a Cossigy, ale také špetku worldmusic doprovázenou krátkým úvodem do tajů bojového umění Tchaj-t´i. Po celou dobu akce bude možné přidat svůj podpis k petici proti porušování lidských práv a shlédnout výstavu fotek z CZECHTEKu 2005. Petiční akci a výstavu na místě organizuje POLICEJNISTAT.CZ .

Hlavní část programu budou tvořit partičky tvrdšího ražení, které mají už něco za sebou. Skupina THE SWITCH projela republiku třeba s Kollerbandem (nejen), skladby kapely KASHMIR 9:41 se objevily i ve filmech Choking hazard nebo nově Doblba!. Skupina MATAHARI letos vyhrála soutěž Broumovská kytara a má za sebou také několik koncertů např. s Annou K. Crossoverová partička ATARI TERROR křižuje české kluby od letošní zimy, jejich čerstvé CD jde na odbyt a již si stihli zahrát spolu s Cocotte Minute a na jednom podiu stáli i s Leningrad Cowboys (Rock for People).

Program SUNDAY FESTu:

BRATR SLOVAN
Beatbox Freestyle O.D. & Bobcheck
MATAHARI
Tchaj-t´i Session
KASHMIR 9:41
Beatbox Freaky Jesus a Cossiga
ATARI TERROR
Freestyle Session
THE SWITCH

Více informací najdete na internetových stránkách www.atariterror.cz nebo www.policejnistat.cz VSTUP ZDARMA!
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika