Četníci opět zakročili proti technařům, tentokrát v Táboře

Četníci opět zakročili proti technařům, tentokrát v Táboře

09. 09. 2005  |  Autor: George  |  Komentáře (0)
Zatímco zásahové jednotky se snaží překazit párty těsně před jejím vznikem, tak "měšťáci" jsou ve své rychlosti nikoliv o krok, ale o celý týden napřed... čtěte email od promotérů akce "Crystal 6", která se má konat za týden v táborském MC Orion...
S Pražim, řádně posíleni alkoholem z večerní grilovačky (to aby jsme se ničeho nebáli), jsme se včera hodinu před půlnocí jali zviditelnit Crystal 6 zpusobem, který v jeho historii nemá obdoby. Taktika nejmasovějšího proma Crystalu zněla jasně:

Polepit tentokrate svítivě oranžovymi plagáty formátu A3 komplet celé centrum tak, aby při víkendových Táborských slavnostech utkvěla chystaná akce v paměti všem 30ti tisícum návštěvníků..

Po hodině a půl tvrdé práce to vypadalo úchvatně. Polepili jsme všechno, co se dalo. Zdálo se, že oranžová barva se stala součástí středověké výzdoby Tábora.

Když jsme ale patřičně hrdi a odrzle vylepovali poslední plága na plechové hrazení v centru u Střelnice, byli jsme znenadání kompletně obklíčeni 2 strážníky městské policie. Přiletěli srabácky zezadu vozem, který se zastavil až o naše lýtka....

...Jaká to potupa...

Vyrovnali si nás před svítivě oranžové hrazení Střelnice a fotili nás přimo před námi polepenou stěnou. Pražiho s čitelně roztaženým plagátem v ruce, mě s kyblikem s lepidlem a štětkou o))))))

Zbytek plagátů nás donutili roztrhat a hodit do kontejrnéru stejně jako veškeré nádobíčko...

Takže to máme každej za litr a do rána jsme strhávali všechno, co jsme vylepili pod pohrůžkou pětinasobné pokuty... o))))))))

Hrůza...Pobavili jsme štrážníky, jsme švorc, bez proma a axe je za tejden...

To je hnus, velebnosti.....
Bléééééééééééééé

takže Crystal 6, se koná v Táborském MC Orion, 16.9.2005

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/C6 - small.jpg[/IMG]

připravil: George

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika