MECCAMIX OPENING PARTY

MECCAMIX OPENING PARTY

12. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Mecca je po rekonstrukci, zvětšená o patro, připravujeme spoustu novýchvěcí....16. ZÁŘÍ V NOVÉM KLUBU MECCA - Meccamix Opening Party.
DJ Marble / Ministry of Sound, Pacha London & The Cross resident & remixer of Jocelyn Brown & Sugababbes, UK /

Lahůdky londýnské houseové scény se budou po prázdninové odmlce znovu pravidelně každý měsíc objevovat v pražské Mecce na párty Meccamix. Na opening party 16.září přijal pozvání rezident nejznámějších klubů světa jako jsou Ministry of Sound, Pacha či The Cross – DJ MARBLE. Kromě hraní ve světově proslulých klubech se DJ Marble pilně věnuje také producentské činnosti a jako remixér již spolupracoval s takovými jmény jako Jocelyn Brown, Sugar Babes, Pauline Henry a dalšími. Začínal na undergroundových, elektrickou atmosférou nabitých Penge parties, odehrávajících se v prázdném skladu na břehu řeky Temže a brzy se stal jejich rezidentem. Byl hostem na pravidelných párty Monnypennies, Mischief či Love Puppy. Dj Marble navštěvuje pravidelně také Ibizu, Kypr či dubajské beachparty. Je známý svébytným zvukem, pro nějž se vžilo označení „chunky house“. Jeho vystoupení na Meccamix opening party byste si neměli nechat ujít!

Na zahajovací párty sezóny je kromě vyvážené hudební dramaturgie rovněž připraven i bohatý doprovodný program. Na Meccamix Opening party bude kromě vyvážené hudební dramaturgie připraven i bohatý doprovodný program. Tradiční Meccamix dekorace oživý tentokráte i plazmové obrazovky a videoprojekce, připraveno bude také VIP s ovocem a občerstvením pro náročnější, to vše zasazeno do nového interiéru klubu Mecca. Zlatým hřebem večera bude losování jednoho šťastlivce, který dostane od Mazdy, partnera akce, sporťáka snů Mazdu RX-8 s plnou nádrží a v té neljuxusnější výbavě na celý víkend!

Bližší informace a fotografie naleznete na stránkách www.mazdarx8.cz

LINE UP

22.00 – 00.00 – DJ DAN COOLEY ( Meccamix resident DJ )
00.00 – 01.30 – DJ JOHN CUTLER
01.30 – 04.00 – DJ MARBLE ( Ministry of Sound, Pacha London & The Cross resident / UK )
04.00 – 06.00 – DJ DIESEL PHUNK ( Meccamix resident DJ )
06.00 - ???? - DJs DAN COOLEY & JOHN CUTLER & MARBLE & DIESEL PHUNK

CHILL OUT - DJ LAFAYETTE in 70th RETRO DISCO SET ( Mecca resident DJ ) - support DJs ROMANO & NORMAN ( Mecca resident DJ )ROZHOVOR S PRODUKČNÍM KLUBU MECCA HONZOU NOVOTNÝM
Mecca v září oslaví sedmé narozeniny, na co se můžeme těšit?
Je to tak, během předposledního víkendu v září oslavíme již sedmý rok existence, a to dvoudenním party maratonem. Velkým překvapením pro mnohé návštěvníky, kteří se ještě po prázdninách do klubu Mecca nepodívali, bude především celková změna interiéru. Zatímco páteční večer 23.9. ozdobí kromě českých Djů a bohatého doprovodného programu také vycházející španělská hvězda DJ Pablo Rivas Libélula, sobotní párty 24.9. bude čistě v režii české djské špičky. Z rezidentních DJs klubu nebude chybět takřka nikdo, návštěvníci se tak mohou těšit na klasiky jako DJe Loutku, Trávu, Chrise Sadlera, Nea, Pata Hearta, Normana, Romana či Lafayetta. Večerem bude netradičním způsobem provázet Jesus, nebude chybět ani brazilský bojový tanec, Marylin Monroe, Ella von Zimburk a možná přijde i Kouzelník.

Co dalšího na září připravujete?
Lahůdky londýnské houseové scény se budou po prázdninové odmlce znovu pravidelně každý měsíc objevovat v pražské Mecce na párty Meccamix. 16.září proběhne Meccamix Opening party, kam přijal pozvání rezident nejznámějších klubů světa jako jsou Ministry of Sound, Pacha či The Cross – DJ MARBLE. Ten se kromě hraní ve světově proslulých klubech pilně věnuje také producentské činnosti a jako remixér již spolupracoval s takovými jmény jako Jocelyn Brown, Sugar Babes, Pauline Henry a dalšími. Je známý svébytným zvukem, pro nějž se vžilo označení „chunky house“. Na Meccamix Opening party bude kromě vyvážené hudební dramaturgie připraven i bohatý doprovodný program. Tradiční Meccamix dekorace oživý tentokráte i plazmové obrazovky a videoprojekce, připraveno bude také VIP s ovocem a občerstvením pro náročnější, to vše zasazeno do nového interiéru klubu Mecca. Zlatým hřebem večera bude losování jednoho šťastlivce, který dostane od Mazdy, partnera akce, sporťáka snů Mazdu RX-8 s plnou nádrží a v té neljuxusnější výbavě na celý víkend!

Na konec měsíce jsme připravili opravdovou bombu, a tou bude vystoupení populárního Djského dua Shapeshifters v úterý 27.9. ( pozn. - druhý den je volno ), jejichž skladba ‘Lola’s Theme’ se stala hitem posledních let. Po vydání této skladby následoval kolotoč TV show, předních příček v hitparádách a hraní po celém světě. ‘Back To Basics’ je jejich další skladbou, která se rychle dostala do Top10 a chvála se na ní hrne i ze stran médií a umělců. Vstupenky na všechny tyto akce si lze zakoupit buď přímo v Mecce ( www.mecca.cz ) nebo na www.ticketstream.cz .
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika