Radost FX: nový electro-house vecer - PLASTIQUE

Radost FX: nový electro-house vecer - PLASTIQUE

13. 09. 2005  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Radost FX Club si Vás dovoluje pozvat na oficiální zahájení nového nu skul electro-house večera PLASTIQUE. Večer, na kterém je vše dovoleno odstartuje tento pátek za účasti skvělé JO JO DE FREQ z Londýna.
Radost FX Club si Vás dovoluje pozvat na oficiální zahájení nového nu skul electro-house večera PLASTIQUE. Večer, na kterém je vše dovoleno odstartuje tento pátek za účasti skvělé JO JO DE FREQ z Londýna. PLASTIQUE si klade velké cíle, nejvíce inspirece čerpá z dnes již kultovní noci NAG NAG NAG (nagnagnag.info). Odvážné oblečky, make up a naprostá volnost ve výběru hudební produkce, to vše budou stavební kameny této nové noci. Vybízíme všechny návštěvníky k tomu, aby si tento večer přišli opravdu užít. Dost již bylo tuctových mejdanů a atmosféra se kamsi postupně vytrácí. Nový feeling, nová hudba a zbavení se předsudků a nudných konvencí. To vše by měl být do budoucna PLASTIQUE. Je to vše i na Vás, tak se přijďte
předvést.

JO JO DE FREQ (NAGNAGNAG, London, UK)


Jo Jo De Freq je dnes považována za jednu z nejoriginálnějších londýnských djek. Je residentkou a promotérkou londýnské supernoci Nag Nag Nag a je pravidelným hostem parties Bugged Out. Jo Jo se do Londýna přistěhovala z Vancouveru před pěti lety a brzy našla spřízněné duše z revoltující neo-electro scény, ze které se posléze vyklubala noc Nag Nag Nag.

Tato noc je dnes známá po celém světě a patří k tomu nejlepšímu, co současná londýnská scéna nabízí. Každý týden je do posledního místa vyprodaná a scházejí se zde fanoušci a celebrity z celého světa. Pravidelnými hosty akce jsou Kate Moss, Boy Georgie, Yoko Ono a další. Jo o svém večeru tvrdí : „Naše noc se koná ve středu a to pro to, že ve středu se chodí většinou bavit jen ti lidé, kteří se skutečně chtějí bavit. Nag je natolik výjimečným večerem, že se dnes stal pravým kultem. Můžete si zde obléct, co chcete, použít make up, hrát to, co se vám líbí a lidé si tento večer opravdu užívají úplně naplno.“ Jako svého hosta ji pozvali Miss Kittin, DJ Hell, Tiga a další. Její sety jsou plné skvělé atmosféry, melodie, legrace, electro popových hitovek i undergroundových skladeb, vše namixováno s brilantní přesností. Ke slávě jí pomohly její sety na Bugged Out v klubu The End. Hlavní floor nebyl nikdy tak přeplněný jako tomu bývá při jejich setech a to je již, co říct. Pravidelným hostem je dnes i v klubech jako Fabric, Stealth, Death Disko a Sankeys Soap.

Jo Jo De Freq vám přináší unikátní zvuk londýnské noci NAG NAG NAG na novou nu skul electro house night PLASTIQUE v pátek 16/9/2005 v klubu Radost FX.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika