TIEFSCHWARZ POSILUJÍ LINE-UP TDK TIME WARP

TIEFSCHWARZ POSILUJÍ LINE-UP TDK TIME WARP

15. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Seznam špičkových interpretů festivalu TDK TIME WARP 2005, který se téměř za měsíc odehraje v pražském Průmyslovém paláci, posílí další vynikající zástupce světové taneční hudby, brilantní německý DJ´ský, remixérský a producentský projekt TIEFSCHWARZ.
Seznam špičkových interpretů festivalu TDK TIME WARP 2005, který se téměř za měsíc odehraje v pražském Průmyslovém paláci, posílí další vynikající zástupce světové taneční hudby, brilantní německý DJ´ský, remixérský a producentský projekt TIEFSCHWARZ, který není domácímu pobliku neznámý hlavně díky své plodné produkci. Tentokrát však budeme moci vidět, jak zní TIEFSCHWARZ naživo. Tento projekt založili bratři Alexander a Sebastien Schwartzovi v roce 1996, a během uplynulých deseti let se vyhráli do pozice velmi žádaných elektronických umělců v Evropě, kteří velmi často cestují za vystoupeními po celém světě, hrají na festivalech a parties v Americe a Austrálii, apod. Dodnes připravili nezapomenutelné zážitky clubberům po celém Německu, Švýcarsku, v Miami, New Yorku, Washingtonu, Melbourne, Sydney, Sarajevu, Amsterdamu, Bruselu, Antwerpách, Rimini, Stockhlomu, Londýně, Leedsu, Sheffieldu, na Ibize a v mnoha dalších městech a zemích. Jméno TIEFSCHWARZ je vtipnou složeninou jména obou bratrů a německého překladu stylu, který hrají a produkují nejraději, tedy deep house. Po šesti letech soustavného hraní se Ali a Basti rozhodli obohatit světovou scénu o vlastní produkci a tak vznikla dlouhá řada úžasných singlů a čtyři geniální alba. Jasným důkazem producentské zdatnosti a bohatých zkušeností je více než tři desítky remixů pro stars jako Hell, Boris Dlugosch, Jam & Spoon, Masters at Work, Randy Crawford, Earth Wind and Fire, Shakatak, Mousse T. a mnoho dalších. V roce 1996 se Ali a Basti podíleli na založení značky Continuemusics, kde také debutovali. Hudbu Tiefschwarz najdete na labelech Wave Music, Benztown, Four Music, International Deejay Gigolo a Fine. Možná budete sami překvapeni, že některé skladby dobře znáte z produkce domácích DJ´s, kteří TIEFSCHWARZ neradi nechávají doma. U Four Music vydali dvě úchvatné DJ mix kompilace "A Little Help for your Friends" a 2CD "Misch Masch".Nyní jsou TIEFSCHWARZ na turné k jejich poslednímu albu EAT BOOKS, které obsahuje 12 nových skladeb, a je také k dispozici v limitované sérii na vinylech.

Z bratrského dua se přijede 22. října do Prahy představit jeden z bratrského dua - Sebastian (Basti) Schwarz. www.tiefschwarz.net

Připomínáme, že nejlevnější vstupenky na TDK TIME WARP 2005 za 450 Kč (vč. poplatku) jsou exkluzivně v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz), včetně hypermarketů Globus a cestovních kanceláří Čedok a Firo Tour do pátku 16. září. Cena vystupenek se postupně zvyšuje. Vstupenky si také můžete objednat na dobírku na stráknách United Music.

22.10.2005 Průmyslový palác, Praha
Sven Väth
Ricardo Villalobos
Mauro Picotto
Marco V
Monika Kruse
Tube Tech (live)
Lucien Foort
SAN
Quintin
DJ Ruby
Elite
Spyro
Skipworker
Kaisersoze
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika